Dj.Tural UNEC tələbələri ilə görüşəcək
Aprelin 20-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) Yol hərəkəti təhlükəsizliyi həftəsi çərçivəsində maarifləndirici tədbir keçiriləcək. “Avtostop” verilişinin aparıcısı Dj.Tural 11:30-da Radio UNEC-in canlı efirində qonaq olacaq. Veriliş universitetin rəsmi Youtube kanalı vasitəsilə canlı yayımlanacaq.
Verilişdən sonra Dj.Tural UNEC tələbələri ilə görüşəcək. Əsas tədris binasının böyük akt zalında baş tutacaq görüşdə yollarda təhlükəsizliyin təşkili, sürücü-piyada münasibətləri, yol hərəkəti qaydaları haqqında məlumat veriləcək.

Состоится встреча Дж.Турала со студентами UNEC
20 апреля в Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC) в рамках Недели безопасности дорожного движения состоится просветительское мероприятие. Ведущий программы «Автостоп» Дж.Турал в 11:30 будет гостем Радио UNEC в прямом эфире. Программа будет транслироваться посредством официального канала Youtube университета.
После программы Дж.Турал встретится со студентами UNEC. На встрече, состоявшимся в большом актовом зале основного учебного корпуса, будет дана информация об организации безопасности на дорогах, отношении «водитель-пешеход», правилах дорожного движения.