Dünyanın ən böyük beynəlxalq mühasibat təşkilatının Avropa üzrə təhsil rəhbəri UNEC-də
Aprelin 14-də “Barattson School of Business&Finance” ilə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin Muhasibat uçotu tələbələri ilə görüş keçirilib.
Görüşdə ACCA-nın Avropa üzrə təhsil rəhbəri Elena Naumenko və “Barattson School of Business & Finance”ın numayəndəsi Elşən Rəhimov ACCA F3 proqramı haqqında geniş təqdimatla çıxış ediblər.
Qeyd: ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants) dünyanın ən böyük və ən sürətlə inkişaf edən beynəlxalq mühasibat təşkilatıdır. Təşkilatın məqsədi dünya üzrə mühasibatlıq, maliyyə və idarəetmə sahəsində uğurlu karyera qurmaq istəyən, qabiliyyətli insanlar üçün ən yüksək səviyyəli kvalifikasiyalar təklif etməkdir.

Head of Education of the World’s Largest International Accounting Association on Europe visits UNEC
Meeting of the “Barattson School of Business and Finance” with the undergraduates of the School of International Economics of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) majoring in Accounting has been held on April 14.
The Head of Education of ACCA on Europe Elena Naumenko and the representative of “Barattson School of Business and Finance” Elshan Rahimov have made a detailed presentation about ACCA F3 Program. Students’ questions have been answered in the end.
Note: ACCA (The Associated of Chartered Certified Accountants) is the world’s largest and the most developed international accounting association. The aim of the association is to offer the qualifications of highest level for the skilled people who want to build successful career in the fields of Accounting, Finance and Administration around the world.