Dünyanın ən böyük beynəlxalq mühasibat təşkilatının Avropa üzrə təhsil rəhbəri UNEC-də
Aprelin 14-də “Barattson School of Business&Finance” ilə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin Muhasibat uçotu tələbələri ilə görüş keçirilib.
Görüşdə ACCA-nın Avropa üzrə təhsil rəhbəri Elena Naumenko və “Barattson School of Business & Finance”ın numayəndəsi Elşən Rəhimov ACCA F3 proqramı haqqında geniş təqdimatla çıxış ediblər.
Qeyd: ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants) dünyanın ən böyük və ən sürətlə inkişaf edən beynəlxalq mühasibat təşkilatıdır. Təşkilatın məqsədi dünya üzrə mühasibatlıq, maliyyə və idarəetmə sahəsində uğurlu karyera qurmaq istəyən, qabiliyyətli insanlar üçün ən yüksək səviyyəli kvalifikasiyalar təklif etməkdir.

Руководитель образования одной из самых больших международных бухгалтерских организаций Европы в UNEC
14 ареля состоялась встреча “Barattson School of Business&Finance” со студентами Бухгалтерского учета Международной школы экономики Азербайджанского государственного экономического университета  (UNEC).
На встрече руководитель образования ACCA по Европе  Елена Науменко и представитель “Barattson School of Business & Finance” Эльшан Рагимов выступили с широкой информацией по  вопросу  программы ACCA F3.
Примеание: ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants) является самой большой и наиболее быстро развивающейся международной бухгалтерской организацией мира. Целью организации является предложение самого высокого уровня квалификаций для способных людей, которые хотят создать в мире успешную карьеру в сфере бухгалтерии, финансов и управления.