Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinə (UNEC) əcnəbi şəxslərin sənəd qəbulu uzadılıb
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinə (UNEC) əcnəbi şəxslərin sənəd qəbulu 25.09.2015-ci il tarixədək uzadılıb.
Xatırladaq ki, qəbul elektron formada həyata keçirilir və əcnəbi abituriyentlər kabinet.unec.edu.az saytı vasitəsilə ixtisas və tədris dili seçimini edərək tələb olunan sənədləri elektron qaydada təqdim edir və müvafiq tələblərə cavab verdikləri halda təhsil alma hüququnu qazanırlar. Əcnəbi vətəndaşlardan müvafiq sənədlərlə yanaşı tövsiyyə məktubu da tələb olunur. Lazım gəldikdə abituriyentlər “Skype” vasitəsilə müsahibəyə dəvət edilir.
Təhsil azərbaycan, rus, türk və ingilis dillərində aparılır.
Ətraflı məlumat və əlaqə üçün:
Ünvan: Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti, əsas tədris korpusu, İstiqlaliyyət küç., 6, AZ1001, Bakı, Azərbaycan.

Admission of International Students to Azerbaijan State University of Economics (UNEC) has been extended
15 SEPTEMBER 2015
Azerbaijan State University of Economics (UNEC) is extending online admission process for foreign applicants till 25 September 2015. The admission   is carried out through kabinet.unec.edu.az website. Foreigners choose a specialty, a language of instruction, and submit the required documents in electronic format. Candidates who meet the application requirements will be admitted. The recommendation letter is included in the required documents. If needed, applicants will be interviewed viaSkype.
Education is offered in Azerbaijani, Turkish, English and Russian.Date of start of academic year:
For more detailed information and Contact:
Adress: 6, Istiglaliyyatstr, Main building of Azerbaijan State University of Economics, AZ1001, Baku, Azerbaijan.