Tələbə və magistrlərin nəzərinə: “IX Avrasiya İqtisadi Gənclər Forumu”
Ural Dövlət İqtisad Universiteti sizi “Asiya-Rusiya-Afrika” adlı IX Avrasiya İqtisadi Gənclər Forumunda iştirak etməyə dəvət edir.
Forumda dünyanın müxtəlif ölkələrindən 1000-dən çox tələbə, magistr və gənc mütəxəssisin iştirakı planlaşdırılır. Forum iştirakçıları layihələrini beş konqres çərçivəsində (iqtisadçılar, innovatorlar, maliyyəçilər, xidmət texnologiyaları və məktəblilər) təqdim edəcəklər. Forumda həmçinin aparıcı mütəxəssislər tərəfindən açıq dərslər və elmi tədqiqat işlərinin müsabiqəsi keçiriləcək.
Aprelin 17-də başlayıb 20-dək davam edəcək forum haqqında daha ətraflı buradan tanış ola bilərsiniz: http://eurasia-forum.ru/

К сведению студентов и магистров: «IX Евразийский экономический форум молодежи»
Уральский государственный экономический университет приглашает вас принять участие в IX Евразийском экономическом форуме молодежи «Азия-Россия-Африка: экономика будущего» (ЕЭФМ).
В форуме планируется участие более 1000 иностранных студентов, магистров и молодых специалистов из разных стран мира. Участники форума должны будут представить содержательные проекты в рамках пяти конгрессов: экономистов, инноваторов, финансистов, сервисных технологий и школьников. Также в рамках конгрессов форума состоятся открытые уроки ведущих экспертов и конкурс научно-исследовательских работ.
Более подробную информацию о форуме, который состоится с 17 по 20 апреля,  можно получить на официальном сайте: http://eurasia-forum.ru/ .