UNEC-də təkrar ali təhsil almaq istəyənlər üçün sənəd qəbulu elan edilir
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti (UNEC) və Zaqatala filialı 2024/2025-ci tədris ilində müvafiq ixtisaslar üzrə ödənişli əsaslarla təkrar ali təhsil almaq istəyənlər üçün sənəd qəbulu elan edir.
Təkrar ali təhsilə sənədlərin qəbulu elektron qaydada portal.edu.az və kabinet.unec.edu.az üzərindən həyata keçirilir. Qəbul olmaq istəyənlər tələb olunan sənədləri ilk növbədə https://portal.edu.az/, sonra isə kabinet.unec.edu.az portalları vasitəsilə elektron qaydada təqdim etməlidirlər. Müvafiq tələblərə cavab verən şəxslər təkrar ali təhsil almaq hüququnu qazanacaqlar.
Sənədlərin qəbulu 2024-cü il may ayının 30-dan avqust ayının 31-dək aparılacaq. İxtisasların siyahısı əlavə məlumatla unec.edu.az saytının “Qəbul” bölməsindən tanış olmaq mümkündür.

В UNEC объявляется прием документов для желающих получить повторное высшее образование
Азербайджанский государственный экономический университет (UNEC) и Загатальский филиал объявляют прием документов для желающих получить повторное высшее образование по соответствующим специальностям в 2024/2025 учебном году.
Прием документов на повторное высшее образование осуществляется в электронной форме через portal.edu.az  и kabinet.unec.edu.az. Желающие поступить должны подать необходимые документы в электронном виде в первую очередь через https://portal.edu.az/, а затем через порталы kabinet.unec.edu.az. Лица, отвечающие соответствующим требованиям, получат право на получение повторного высшего образования.
Прием документов будет проводиться с 30 мая до 31 августа 2024 года. Список специальностей и дополнительную информацию можно найти в разделе «Прием» на сайте unec.edu.az