UNEC-də təkrar ali təhsil almaq istəyənlər üçün sənəd qəbulu elan edilir
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti (UNEC) və Zaqatala filialı 2024/2025-ci tədris ilində müvafiq ixtisaslar üzrə ödənişli əsaslarla təkrar ali təhsil almaq istəyənlər üçün sənəd qəbulu elan edir.
Təkrar ali təhsilə sənədlərin qəbulu elektron qaydada portal.edu.az və kabinet.unec.edu.az üzərindən həyata keçirilir. Qəbul olmaq istəyənlər tələb olunan sənədləri ilk növbədə https://portal.edu.az/, sonra isə kabinet.unec.edu.az portalları vasitəsilə elektron qaydada təqdim etməlidirlər. Müvafiq tələblərə cavab verən şəxslər təkrar ali təhsil almaq hüququnu qazanacaqlar.
Sənədlərin qəbulu 2024-cü il may ayının 30-dan avqust ayının 31-dək aparılacaq. İxtisasların siyahısı əlavə məlumatla unec.edu.az saytının “Qəbul” bölməsindən tanış olmaq mümkündür.

Acceptance of documents is announced for those who want to repeat higher education at UNEC
Azerbaijan State University of Economics (UNEC) and Zagatala branch announce the acceptance of documents for those who want to repeat higher education in the relevant specialties in the academic year 2024/2025.
Acceptance of documents for repeated higher education is carried out electronically through portal.edu.az and kabinet.unec.edu.az. Those who wish to be admitted should first submit the required documents electronically through https://portal.edu.az/ and then kabinet.unec.edu.az portals.
Those who meet the relevant requirements will be eligible for further higher education. Acceptance of documents will be held from May 30 to August 31, 2024. The list of specialties and additional information can be found in the “Admission” section of the unec.edu.az website.