İntellektual yarış – “ISE kuboku” uğrunda gərgin mübarizə
UNEC-in Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsi və İqtisadçı İntellektual Klubunun birgə təşkilatçılığı ilə “Nə? Harada? Nə zaman?” intellektual yarışı keçirilib.
16 komandanın iştirak etdiyi bilik yarışında Epsilon (Murad Əsgərzadə, Mirələm Əkbərli, Xəzər Cabbarlı, Nərmin Məmmədova, Rəşad Ağayev, Əsmər İsayeva) komandası qalib olub. 2-ci yerə Ragazzi (Etibar Aslanov, Eyvaz Yusifli, Vüqar Babaşlı, Salman Məmmədli, Anar Məmmədov), 3-cü yerə isə Six Pistols (Bəxtiyar Nəzərli, Cavad Əliyev, Yusifəli Sadıqov, Nicat Alışov, Nurlan Mahmudov, Elgün Şahbazov) komandası layiq görülüb.
Yarışın qaliblərinə kubok, diplom və “Ali&Nino” kitab mağazasından hədiyyə kuponu təqdim olunub, II və III yerin qalibləri diplomlarla təltif edilib. İştirakçı komandalara isə İqtisadçı İntellektual Klubu tərəfindən kitablar hədiyyə verilib.

Интеллектуальное соревнование – напряженная борьба за кубок «ISE»
При совместной организационной поддержке Студенческого профсоюзного комитета Международной школы экономики и Интеллектуального клуба экономистов UNEC состоялось интеллектуальное соревнование Что? Где? Когда?
В интеллектуальном соревновании с участием 16 команд победу одержала команда  Epsilon (Мурад Аскерзаде, Миралам Акберли, Хазар Джаббарлы, Нармин Мамедова, Рашад Агаев, Асмер Исаева).  2 места удостоена команда Ragazzi (Этибар Асланов, Эйваз Юсифли, Вугар Бабашлы, Салман Мамедли, Анар Мамедов), а 3 места команда Six Pistols (Бахтияр Назарли, Джавад Алиев, Юсифали Садыгов, Ниджат Алышов, Нурлан Махмудов, Эльгун Шахбазов).
Победителям соревнования были вручены кубок, дипломы и подарочный купон от сети книжного магазина “Ali&Nino”.  Победители  II и III места награждены дипломами. Командам участникам же Интеллектуальным клубом экономистов в качестве подарка были вручены книги.