Kapital Bank ASC UNEC-ə müasir iqtisadi ədəbiyyatlar hədiyyə edib
Kapital Bank ASC Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinə (UNEC) müasir iqtisadi ədəbiyyatlar hədiyyə edib.
UNEC ilə Kapital Bank ASC arasında imzalanan müqaviləyə əsasən, SABAH Qruplarında yaradılan “İnnovativ bankçılıq” tədris laboratoriyasının kitabxanasına hədiyyə edilən kitablar ABŞ-dan gətirilib və ən son iqtisadi ədəbiyyatlar hesab edilir. Kitablar SABAH Qruplarının bütün ixtisaslarında oxuyan tələbələri üçün nəzərdə tutulub.
Qeyd: UNEC və Kapital Bank ASC arasında əmədaşlıq haqqında müqavilə 10 mart 2016-cı il tarixində imzalanıb. Müqavilənin məqsədi bankın sərəncamında olan potensial üzrə müasir bilik və təcrübənin universitetdə istifadəsinə və universitet müəllimlərinin və tələbələrinin bankın fəaliyyətinə cəlb edilməsinə nail olmaqdır.

Kapital Bank ASC подарил UNEC современную экономическую литературу
Kapital Bank ASC подарил Азербайджанскому государственному экономическому университету (UNEC) современную экономическую литературу.
В соответствии с соглашением, заключенным между UNEC и Kapital Bank ASC, книги, подаренные библиотеке учебной лаборатории «Инновационное банковское дело», созданной в группах САБАХ, завезены из США и считаются наиболее последней экономической литературой. Книги предусмотрены для студентов, обучающихся в группах САБАХ по всем специальностям.
Примечание: Соглашение о сотрудничестве между UNEC и Kapital Bank ASC подписано 10 марта 2016 года. Целью соглашения является использование в университете современных потенциальных знаний и опыта банка и привлечение преподавателей и студентов к банковской деятельности.