Kapital Bank ASC UNEC-ə müasir iqtisadi ədəbiyyatlar hədiyyə edib
Kapital Bank ASC Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinə (UNEC) müasir iqtisadi ədəbiyyatlar hədiyyə edib.
UNEC ilə Kapital Bank ASC arasında imzalanan müqaviləyə əsasən, SABAH Qruplarında yaradılan “İnnovativ bankçılıq” tədris laboratoriyasının kitabxanasına hədiyyə edilən kitablar ABŞ-dan gətirilib və ən son iqtisadi ədəbiyyatlar hesab edilir. Kitablar SABAH Qruplarının bütün ixtisaslarında oxuyan tələbələri üçün nəzərdə tutulub.
Qeyd: UNEC və Kapital Bank ASC arasında əmədaşlıq haqqında müqavilə 10 mart 2016-cı il tarixində imzalanıb. Müqavilənin məqsədi bankın sərəncamında olan potensial üzrə müasir bilik və təcrübənin universitetdə istifadəsinə və universitet müəllimlərinin və tələbələrinin bankın fəaliyyətinə cəlb edilməsinə nail olmaqdır.

The Capital Bank OSS has presented modern economic literature to Azerbaijan State University of Economics (UNEC).
The gift books introduced to the training laboratory of SABAH Groups “Innovative Banking” in accordance with the contract signed between UNEC and Capital Bank OSS were brought from the US and are considered up-to-date. The books are relevant for all the students majoring in SABAH Groups.
Note: The contract of cooperation signed between UNEC and Capital Bank OSS has been signed on March 10 2016. The purpose of the agreement is to achieve the usage of modern knowledge and experience at the disposal of the bank in the university and to involve the teaching and student staffs of the university in the activities of the bank.