Maliyyə və mühasibat fakültəsində intellekt mübarizəsi
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Maliyyə və mühasibat fakültəsi və Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin birgə təşkilatçılığı ilə “Nə? Harada? Nə zaman?” intellektual yarışı keçirilib.
Qruplar arasında keçirilən yarışda on altı komanda iştirak edib. Gərgin keçən intellektual yarışda 402-ci qrupun tələbələri qalib gəlib. 440-cı qrup II, 400-cü qrup isə III yerə layiq görülüb.
Qaliblərə diplom və “Ali&Nino” kitab mağazasından hədiyyə kuponu təqdim edilib. II və III yerin qalibləri isə diplomlarla təltif olunublar.

Интеллектуальная борьба на факультете Финансов и бухгалтерии
При  организационной поддержке факультета Финансов и бухгалтерии и Студенческого профсоюзного комитета Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) состоялось интеллектуальное соревнование Что? Где? Когда?
На соревновании, состоявшемся среди групп, участвовали шестнадцать команд. В напря­женном интеллектуальном соревновании победили студенты группы  402. Студенты 440-ой группы заняли II, а 400-ой группы III место.
Победителям вручены дипломы и подарочные купоны из магазина «Али и Нино». А победителям II и III места вручены дипломы.