Maliyyə və mühasibat fakültəsində intellekt mübarizəsi
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Maliyyə və mühasibat fakültəsi və Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin birgə təşkilatçılığı ilə “Nə? Harada? Nə zaman?” intellektual yarışı keçirilib.
Qruplar arasında keçirilən yarışda on altı komanda iştirak edib. Gərgin keçən intellektual yarışda 402-ci qrupun tələbələri qalib gəlib. 440-cı qrup II, 400-cü qrup isə III yerə layiq görülüb.
Qaliblərə diplom və “Ali&Nino” kitab mağazasından hədiyyə kuponu təqdim edilib. II və III yerin qalibləri isə diplomlarla təltif olunublar.

The Intellectual Struggle at the School of Finance and Accounting
The intellectual struggle “What? Where? When?” has been jointly organized by the School of Finance and Accounting and the Student Trade Union Committee of Azerbaijan State University of Economics (UNEC).
16 teams participated in the rivalry held among the groups. Students of 402 won the intense intellectual competition. The group 440 became the II and the group 400 the III of the contest.
The winners were awarded diplomas and a gift coupon of the bookstore “Ali&Nino”. Winners of II and III places were awarded diplomas.