Rektor tələbələrə müraciət etdi: “İradlarınızı Facebook-da birbaşa mənə yazın”
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) rektoru, professor Ədalət Muradov 4 saylı tədris binasının tələbə və müəllimlərini qəbul edib. Qəbulda iştirak edən tələbələr qış imtahan sessiyasında qarşılaşdıqları bir sıra məsələlər barədə rektora məlumat veriblər. Elektron Apellyasiya Sisteminin istifadəsində çətinlik çəkən tələbələrə kömək göstərilib.
Qəbula müraciət edən müəllimlər və əməkdaşlar rektora tədrisin keyfiyyətinin artırılması, xarici tədbirlərdə iştirak və digər məsələlərlə bağlı təkliflərini bildiriblər.
Qəbuldan sonra rektor 4 saylı tədris binasındakı imtahan zallarında olub. İmtahan prosesi ilə tanış olan rektor tələbələrlə söhbət edib, onların fikirlərini öyrənib. Rektor qeyd edib ki, hər bir tələbənin müraciəti imtahan qərargahlarında və Apellyasiya Komissiyasında operativ araşdırılır və obyektiv qərar verilir. Bundan başqa, Ə.Muradov tələbələrə “iradlarınızı Facebook-da birbaşa mənə də yaza bilərsiniz” deyə, bildirib.

Ректор обратился к студентам: “Замечания непосредственно пишите мне на Фейсбук”
Ректор Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC), профессор Адалят Мурадов принял студентов и преподавателей в 4 учебном корпусе. Студенты на приеме у ректора сообщили о проблемах, с которыми они столкнулись в процессе зимней экзаменационной сессии. Студентам, испытавшим трудности в Электронной аппеляционной системе, оказана помощь.
Преподаватели и сотрудники, обратились к ректору по вопросам повышения качества обучения, участия в зарубежных мероприятиях и по другим вопросам.
После приема ректор побывал в экзаменационных залах 4 корпуса. Ознакомившись с процессом экзамена, ректор побеседовал со студентами, выслушал их мнения. Ректор отметил, что обращения каждого студента рассматривается  руководящим органом университета и Аппеляционной комиссией, оперативно рассматриваются и принимаются объективные решения. Помимо этого, А .Мурадов обратился к студентам «Свои замечания можете написать мне на Фейсбук»,