Rektor tələbələri qəbul edib
Yanvar ayının 30-da Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) “Açıq qapı” günü keçirilib. UNEC rektoru, professor Ədalət Muradov tələbələri və valideynləri fərdi qaydada qəbul edib.
Rektora edilən müraciətlər əsasən qış imtahan sessiyası ilə bağlı olub. Ə.Muradov müraciətlərdə qaldırılan məsələlərin araşdırılaraq qanunauyğun tədbirlər görülməsi məqsədilə aidiyyəti struktur bölmələrinin məsul şəxslərinə tapşırıqlar verib.
Qış imtahan sessiyasına həsr edilən sonuncu “Açıq qapı”da 50-dən artıq müraciətə baxılıb. Ümumilikdə sessiya ilə bağlı təşkil edilən “Açıq qapı” günlərində 200-dən artıq tələbə və valideynin irad, təklif və şikayətləri dinlənilib.
UNEC-də bütün “Acıq qapı” günləri “Bilik şəffaf və obyektiv qiymətləndirilməlidir” devizi altında keçirilib.

Rector received the Students
The “Open Door” day has been held at Azerbaijan State University of Economics (UNEC) on January 30. UNEC Rector, Professor Adalat Muradov individually met with students and parents. The appeals were in general related with the winter exam session. A.Muradov has given instructions to the employees in charge of the related structural units to investigate the issues related and to take legal measures.
More than 50 enquiries have been heard during the last “Open door” day dedicated to the winter exam session. In general complaints, proposals and requests by more than 200 students and parents have been heard within the “Open Doors” realized in connection with the winter exam session.
All “Open Door” days were held under the motto “Knowledge should be assessed transparently and objective” at UNEC.