Sevinc Məcid Namiq qızı
2011-ci ildə Bağça-Məktəb-Lisey Kompleksi (BMLK)-ni bitirdikdən sonra 2011-2015-ci illərdə Azərbaycan Dillər Universitetinin (ADU) xarici dil müəllimliyi (ingilis dili) ixtisası üzrə bakalavr təhsili almışdır.
2015-2017-ci illərdə Azərbaycan Dillər Universitetinin (ADU)-nun “Dilşünaslıq” ixtisası üzrə magistr dərəcəsinə yiyələnib.
2017-ci ildən “5 Media” MMC şirkətində tərcüməçi, 2019-2020-ci illərdə Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin tabeliyində İnnovasiyalar Mərkəzində layihə meneceri/biznes analist vəzifəsində çalışmışdır.
2021-ci ilin may ayından UNEC Karyera mərkəzinin böyük mütəxəssisi, baş mütəxəssisi vəzifələrində çalışmışdır. 2023-cü ilin iyul ayından etibarən UNEC Karyera mərkəzinin ictimai əsaslarla direktoru vəzifəsini icra edib.

Севиндж Меджид Намик гызы
В 2011 году после окончания комплекса «Детский сад-школа-лицей» (КДШЛ) в 2011-2015 годах училась в бакалавре по специальности учитель иностранного языка (английский язык) Азербайджанского университета языков (АУЯ).
В 2015-2017 годах получила степень магистратуры по специальности «Языкознание» Азербайджанского университета языков (АУЯ).
С 2017 года работала переводчиком в ООО «5 Media», а в 2019-2020 годах работала проектным менеджером/бизнес-аналитиком в Инновационном центре при Государственном агентстве по обслуживанию граждан и социальных инноваций при Президенте Азербайджанской Республики.
С мая 2021 года работала старшим специалистом, главным специалистом Центра карьеры UNEC. С июля 2023 года на общественных началах исполняет должность директора Центра карьеры UNEC.