SOCAR-ın Daxili Təqaüd Proqramına sənəd qəbulu başlandı
SOCAR_logosMüsabiqə 2015-2016-cı tədris ili üzrə Bakı Ali Neft Məktəbi istisna olmaqla, Azərbaycan Respublikası ali təhsil müəssisələrinin bakalavr pilləsinin əyani şöbəsinin 2-ci, 3-cü və 4-cü kurslarında, magistratura pilləsinin isə əyani və ya qiyabi şöbələrində müvafiq ixtisaslarında təhsil alan tələbələri arasında keçirilir. Proqrama müraciət etmək istəyən tələbələr şərtlər və suallar bölməsi ilə tanış olduqdan sonra ərizə-anket formasını dolduraraq qeydiyyatdan keçməlidirlər.
Qeyd: Qiymətlər yalnız rəsmi transkript əsasında qəbul olunur (Qiymət kitabçası nəzərə alınmayacaqdır)

Admission of Documents for SOCAR’s Internal Scholarship Program stars
The competition is held among the 2nd, 3rd and 4th year full-time undergraduates of the higher education institutions of the Republic of Azerbaijan including Baku Higher School of Oil, full-time and part-time graduates majoring in relevant departments in 2015/2016 academic year. Students who want to participate in the program in relevant majors  should get online registration by filling application form after becoming familiar with the terms and questions sections.
Students’ achievement points are admitted only in the form of official transcript (Student’s record- book will not be considered).