SOCAR-ın Daxili Təqaüd Proqramına sənəd qəbulu başlandı
SOCAR_logosMüsabiqə 2015-2016-cı tədris ili üzrə Bakı Ali Neft Məktəbi istisna olmaqla, Azərbaycan Respublikası ali təhsil müəssisələrinin bakalavr pilləsinin əyani şöbəsinin 2-ci, 3-cü və 4-cü kurslarında, magistratura pilləsinin isə əyani və ya qiyabi şöbələrində müvafiq ixtisaslarında təhsil alan tələbələri arasında keçirilir. Proqrama müraciət etmək istəyən tələbələr şərtlər və suallar bölməsi ilə tanış olduqdan sonra ərizə-anket formasını dolduraraq qeydiyyatdan keçməlidirlər.
Qeyd: Qiymətlər yalnız rəsmi transkript əsasında qəbul olunur (Qiymət kitabçası nəzərə alınmayacaqdır)

Начался прием документов во Внутреннюю Стипендиальную Программу SOCAR
Конкурс по 2015-2016 учебному году проводится между студентами, обучающимися на 2-ом, 3-ем, и 4-ом курсах ступени бакалавра очного отделения, ступени магистратуры очного или заочного отделения по соответствующей специальности высших учебных заведений Азербайджанской Республики, исключая Бакинскую высшую нефтяную школу,  Студенты, желающие обратиться в программу, после ознакомления отделом условия и вопросы, заполнив форму анкеты-заявления, должны пройти регистрацию.
Примечание: Оценки принимаются лишь на основе официального транскрипта. (Зачетная книжка не учитывается).