TGT komandası qalib olub
“UNEC Könüllülük Həftəsi” çərçivəsində UNEC-in tələbə təşkilatları arasında voleybol yarışı keçirilib.
Yarışda UNEC Rəqəmsal Könüllülər Təşkilatı, Tələbə Gənclər Təşkilatı (TGT), Tələbə Elmi Cəmiyyəti, UNEC Future Club, UNEC Könüllülər Təşkilatı və Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin (THİK) komandaları qələbə uğrunda mübarizə aparıblar. Hər komandada 8 nəfər olmaqla, ümumilikdə 48 tələbənin iştirak etdiyi yarışda TGT komandası qalib olub. II yeri Rəqəmsal Könüllülər Təşkilatı, III yeri isə THİK komandası qazanıb.

Команда СМО стала победителем
В рамках «Недели волонтеров UNEC» между студенческими организациями UNEC состоялось соревнование по волейболу.
На соревновании за победу боролись команды Организации цифровых волонтеров UNEC, Студенческой молодежной организации (СМО), Студенческого научного общества, UNEC Future Club, Организации волонтеров UNEC и Студенческого профсоюзного комитета (СПК). Победителем соревнования стала команда СМО, в которой приняли участие 48 студентов, по 8 человек в каждой команде. Команда Организации цифровых волонтеров заняла II место, а команда СПК — III место.