UNEC-də müəllim və tələbə heyəti təltif olunub
UNEC-də Elm Festivalı çərçivəsində “İqtisadiyyat, Ekonometrika və Maliyyə”, “Ətraf mühit elmləri”, “Biznes, menecment və mühasibat”, “Enerji”, “Riyaziyyat”, “Kompüter elmləri”, “Materialşünaslıq”, “Kimya və kimya mühəndisliyi” istiqamətləri üzrə son 5 ildə elmmetrik göstəricisi yüksək olan əməkdaşlar eləcədə, “Gələcəyin alimləri və mühəndisləri” adlı sərgidə aktiv iştirak edən tələbələr təltif olunublar.
Təltif olunma mərasimdə çıxış edən  UNEC-in rektoru prof. Ədalət Muradov və Elm və innovasiya məsələləri üzrə prorektoru prof. Rövnəq Rzayev müəllim və tələbə heyətini təbrik edərək, onlara gələcək elmi fəaliyyətlərində uğurlar arzulayıblar.
Rektor tədbirdə UNEC-in təşkilatçılığı ilə keçirilməsi nəzərdə tutulan digər beynəlxalq tədbirlərdən, eləcədə universitetin gələcək hədəflərindən söz açıb.
Tələbələr UNEC-də onların keyfiyyətli təhsil almaları üçün yaradılan şəraiti yüksək qiymətləndirərək, universitet rəhbərliyinə təşəkkürlərini bildiriblər.

В UNEC награждены преподаватели и студенты
В рамках Фестиваля науки в UNEC награждены сотрудники, имеющие высокие наукометрические показатели за последние 5 лет по направлениям «Экономика, эконометрика и финансы», «Науки об окружающей среде», «Бизнес, менеджмент и бухгалтерия», «Энергетика», «Математика», «Компьютерные науки», «Материаловедение», «Химия и химическая инженерия», а также студенты, принявшие активное участие в выставке «Ученые и инженеры будущего».
Выступивший на церемонии награждения ректор UNEC, проф. Адалат Мурадов и проректор по науке и инновациям, проф. Ровнаг Рзаев поздравив преподавателей и студентов, пожелали им успехов в дальнейшей научной деятельности.
На мероприятии ректор рассказал о других международных мероприятиях, которые планирует организовать UNEC, а также о будущих целях университета.
Студенты, высоко оценив условия, созданные для получения качественного образования в UNEC, выразили благодарность руководству университета.