UNEC-də “Sənətimiz sizin üçün” adlı sərgi-satışı keçirilib
UNEC İnklüziv Təhsil Mərkəzi və Bacarıqlı Əllər Dünyası İctimai Birliyinin birgə təşkilatçılığı ilə 31 dekabr-Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəylik Günü və Yeni il bayramına həsr olunmuş “Sənətimiz sizin üçün” adlı sərgi-satışı keçirilib.
Tədbirdə UNEC İnklüziv Təhsil Mərkəzinin koordinatoru Sevinc Məhsimova, Rus İqtisad Məktəbinin direktoru Mənsur Bərxudarov, “Bacarıqlı Əllər Dünyası” İB-nın rəhbəri Azadə Məmmədova, 1 saylı əlilliyi olan şəxslərin Peşə Reabilitasiya Mərkəzinin direktoru Rəhilə Həsrətova, universitetin və digər dövlət və özəl qurumların nümayəndələri də iştrak edib.
Tədbirdə UNEC İnklüziv Təhsil Mərkəzinin koordinatoru Sevinc  Məhsimova sərgi barədə qonaqlara məlumat verib.
Sonra satış-sərgini ziyarət edənlər əlilliyi olan uşaq və yeniyetmələrin, qazilərin, şəhid övladlarının bir-birindən maraqlı əl işləri ilə tanış olublar.

Exhibition and sale “Our art is for you” was held at UNEC
UNEC Inclusive Education Center and Skilled Hands World Public Union jointly organized an exhibition and sale dedicated to December 31, World Azerbaijanis’ Solidarity Day and New Year’s holiday, entitled “Our art is for you”.
Coordinator of UNEC Inclusive Education Center Sevinj Mahsimova, director of Russian School of Economics Mansur Barkhudarov, head of “World of Skilled Hands” PU Azade Mammadova, director of Vocational Rehabilitation Center for Persons with Disabilities No. 1 Rahila Hasratova, representatives of the university and other public and private institutions also participated in the event.
At the event, UNEC Inclusive Education Center coordinator Sevinj Mahsimova informed the guests about the exhibition.
Then the visitors of the sale-exhibition got acquainted with the interesting handicrafts of children and adolescents with disabilities, children of veterans and martyrs.