UNEC “FutureLab 2016” konfransında təmsil olunub
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti (UNEC) “Oikos” beynəlxalq təşkilatının İsveçrədə keçirilən “FutureLab 2016” konfransında təmsil olunub.
Beynəlxalq konfransın məqsədi dünyanın ən savadlı tələbələri ilə dayanıqlı iqtisadiyyat, bərpa olunan enerji və menecment mövzularında innovativ həllər və ideyalar tapmaqdır. Dünyada tələbələr arasında “Dayanıqlı inkişaf” mövzusunda təşkil olunan ən böyük platforma olan “Oikos FutureLab 2016”-da 50-dən çox ölkədən 100-dən artıq tələbə iştirak edib.
“Oikos Baku”nun üzvüləri inglis dilində hazırladıqları UNEC-in tanıtım videoçarxını nümayiş etdiriblər. UNEC-in innovativ infrastrukturu və tələbələr üçün yaradılan imkanları əks etdirilən videoçarxda “Oikos Baku”nun prezidenti, Maliyyə və Mühasibat fakültəsinin IV kurs tələbəsi Hüseyn Hümbətov, Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin II kurs tələbələri Nurlan Cahangirli və Fidan Abdullayeva ali təhsil ocağı haqqında məlumat verib, İnnovativ Biznes İnkubator, Maliyyə laboratoriyası, Virtual müəssisə üzrə tanıtım ediblər.
Videoçarx konfrans iştirakçılarının marağına səbəb olub.
Qeyd: “Oikos” beynəlxalq təşkilatının Bakı nümayəndəliyi 2013-cü ildən fəaliyyət göstərir və 2014-cü ildən fəaliyyətini UNEC-də davam etdirir. Təşkilatın əsas məqsədi iqtisadiyyat və menecment-də dayanıqlığın təşviqidir. Təşkilat universitetdə dayanıqlı iqtisadiyyat, sosial biznes akademiya kimi mövzularda layihə və təlimlər həyata keçirir.

...is the biggest platform organized on “Sustainable Development”. Members of “Oikos Baku” presented a promo video of UNEC prepared in English. The President of “Oikos Baku”, the IV year undergraduate......
http://unec.edu.az/en//unec-futurelab-2016-konfransinda-temsil-olunubCand.of Econ.Assoc.Prof. Khankishiyev Khankishi Samad......
http://unec.edu.az/en//i-e-n-dos-xankisiyev-xankisi-semed...France, Great Britain, Switzerland, Hungary, Czech Republic, Bulgaria, Brazil, Spain, Iran, the Republic of Northern Cyprus, China and Qatar joined three- day International Education Summit and Exhibition. The main objective......
http://unec.edu.az/en//unec-beynelxalq-tehsil-zirvesi-ve-sergisinde-temsil-edilib...be delivered to the participants by the recruitment experts of the Holding. In addition, information about the codes of conduct during the interview, accurate CV writing methods and advice on......
http://unec.edu.az/en//telebe-ve-magistrantlarin-nezerine...You can find the Middle East Technical University lesson codes in the relevant faculties through the given link: http://feas.metu.edu.tr https://catalog.metu.edu.tr Deadline for the application is: December 25, 2017. The scholarships......
http://unec.edu.az/en//bakalavrlarin-nezerine-odtu-de-bir-semestrlik-tehsilUNEC Electronic University Model (EDUMAN)......
http://unec.edu.az/en//unec-elektron-universitet-modeli-eduman...close involvement of scientific institutions in the development of new codes of state bodies, study of international experience in tax offenses, application of discounted taxes on startup projects and other......