UNEC Gürcüstanda keçirilən Beynəlxalq Təhsil Sərgisində təmsil olunub
UNEC 6-7 oktyabr tarixlərində Gürcüstanın Tbilisi şəhərində keçirilən Beynəlxalq Təhsil Sərgisində iştirak edib.
ExpoGeorgia-nın təşkilatçılığı ilə keçirilən sərgidə Gürcüstanın ali təhsil müəssisələri ilə yanaşı, Fransa, Polşa, ABŞ və Birləşmiş Krallığın ali təhsil müəssisələri də təmsil olunub.
UNEC-in Beynəlxalq Əməkdaşlıq Departamentinin Xarici əlaqələr şöbəsinin mütəxəssisləri Jalə Heydərova və Elgiz Camalzadə sərgini ziyarət edənlərə UNEC-dəki təhsil imkanları, tədris prosesi, əcnəbilərin qəbulu, beynəlxalq mübadilə və ikili diplom proqramları barədə məlumat veriblər.

UNEC представлен на Международной выставке образования, проходившей в Грузии
UNEC принял участие в Международной ярмарке образования, проходившей в Тбилиси (Грузия) 6-7 октября.
Помимо высших учебных заведений Грузии, на выставке, организованной ExpoGeorgia, также были представлены высшие учебные заведения Франции, Польши, США и Великобритании.
Специалисты отдела внешних связей Департамента международного сотрудничества UNEC Жаля Гейдарова и Эльгиз Джамалзаде проинформировали посетителей выставки о возможностях образования, учебном процессе, приеме иностранцев, программах международного обмена и двойного диплома в UNEC.