UNEC-in 10 tələbəsi Prezident təqaüdünü qazanıb
Prezident İlham Əliyev 2023-2024-cü tədris ilində Azərbaycan Respublikasının ali məktəblərinə daxil olmuş tələbələrə Prezident təqaüdünün verilməsi haqqında Sərəncam imzalayıb.
Sərəncama əsasən, UNEC-in 10 tələbəsi (Banuçiçək Şəkizadə, Zəhra Sadıxlı, Hüseyn İsayev, Anar Hüseynov, Nəzrin Səfərova, Şövqi İsayev, Aminə Maksimova, Vaqif Rəhimli, Əli Niftəliyev, Nihad Həsənzadə) Prezident təqaüdünü qazanıb. Prezident təqaüdünü qazanan tələbələrin 9 nəfəri Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin (ISE) “Maliyyə”, 1 nəfər isə “Beynəlxalq ticarət və logistika” ixtisasında təhsil alır.

10 студентов UNEC удостоены Президентской стипендии
Президент Ильхам Алиев подписал распоряжение о предоставлении Президентской стипендии студентам, поступившим в высшие учебные заведения Азербайджана в 2023-2024 учебном году.
Согласно распоряжению 10 студентов UNEC (Банучичек Шекизаде, Захра Садыхлы, Гусейн Исаев, Анар Гусейнов, Назрин Сафарова, Шовги Исаев, Амина Максимова, Вагиф Рагимли, Али Нифталиев, Нихад Гасанзаде) удостоены Президентской стипендии. Из числа студентов, получивших Президентскую стипендию, 9 обучаются в Международной школе экономики (ISE) «Финансы», 1 студент обучается по специальности «Международная торговля и логистика».