UNEC-in 10 tələbəsi Prezident təqaüdünü qazanıb
Prezident İlham Əliyev 2023-2024-cü tədris ilində Azərbaycan Respublikasının ali məktəblərinə daxil olmuş tələbələrə Prezident təqaüdünün verilməsi haqqında Sərəncam imzalayıb.
Sərəncama əsasən, UNEC-in 10 tələbəsi (Banuçiçək Şəkizadə, Zəhra Sadıxlı, Hüseyn İsayev, Anar Hüseynov, Nəzrin Səfərova, Şövqi İsayev, Aminə Maksimova, Vaqif Rəhimli, Əli Niftəliyev, Nihad Həsənzadə) Prezident təqaüdünü qazanıb. Prezident təqaüdünü qazanan tələbələrin 9 nəfəri Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin (ISE) “Maliyyə”, 1 nəfər isə “Beynəlxalq ticarət və logistika” ixtisasında təhsil alır.

10 students of UNEC win the Presidential scholarship
President Ilham Aliyev has signed an order on granting presidential scholarships to students enrolled in higher education institutions of the Republic of Azerbaijan in the 2023-2024 academic year.
According to the order, 10 students of UNEC (Banuchichek Shakizadeh, Zahra Sadikhli, Huseyn Isayev, Anar Huseynov, Nazrin Safarova, Shovgi Isayev, Amina Maksimova, Vagif Rahimli, Ali Niftaliyev, Nihad Hasanzade) won the Presidential scholarship. 9 of the students who won the presidential scholarship are studying “Finance” and one of them  “International trade and logistics” specialties of the International School of Economics (ISE).