UNEC-in Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbində intellektual mübarizə
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsi və İqtisadçı İntellektual Klubunun birgə təşkilatçılığı ilə tələbələr arasında “Nə? Harada? Nə zaman?” intellektual yarışı keçirilib.
Yarışda 27 komanda iştirak edib. Gərgin keçən bilik yarışmasında “SP 500” komandası (Xədicə Səfərova, Natella Məmmədzadə, Fuad Səfərli, Allahverdi Qarayev) qalib gəlib.
II yerdə “Dragonflies” (Ələkbər Ələkbərov, Samir Məmmədov, İsmət Həsənzadə, Nuray Məmmədli), III yerdə isə  “IBrain4s” (Aytən Novruzlu, Saqif Abbasov, Anar Abdıyev, Sənəm Məmmədzadə) komandası qərarlaşıb.
Yarışmanın qalibləri kubok, diplom və “Ali&Nino” kitab mağazasından hədiyyə kuponu, II və III yerin qalibləri isə diplomlarla təltif olunublar.

The Intellectual Battle at the International School of Economics
The Intellectual battle “What? Where? When?” has been organized among the students by the Student Trade Union of the International School of Economics of Azerbaijan State University of Economics (UNEC).
27 teams competed in the contest. The team “SP 500” (Khadija Safarova, Natella Mammadzade, Fuad Safarli and Allahverdi Garayev) won the tense competition of knowledge.
The II place was won by the team “Dragonflies” (Alakbar Alakbarov, Samir Mammadov, Ismat Hasanzade and Nuray Mammadli) and III place by “IBrain4s” (Ayten Novruzlu, Sagif Abbasov, Senem Mammadzade).
Winners of the competition were awarded cup, diploma and a gift coupon of the bookstore “Ali&Nino”; winners of the II and III places were awarded diplomas.