UNEC-in DOCNET istifadəçilərinə treninqlər keçiləcək
UNEC-in DOCNET istifadəçiləri olan əməkdaşlara elektron kargüzarlığın müntəzəm surətdə təkmilləşdirilməsi üçün metodiki rəhbərliyi həyata keçirmək, eləcə də elektron kargüzarlığı aparan işçilərin peşə hazırlığını artırmaq məqsədilə treninqlərin keçirilməsi nəzərdə tutulub. İki gün davam edəcək treninqlər Ümumi şöbə tərəfindən aparılacaq.
Treninqlər universitetin əsas tədris binasının kiçik akt zalında 17.05.2017-ci il tarixində saat 14:30-da və 18.05.2017-ci il tarixində saat 11:00-da təşkil ediləcək.
Layihə DOCNET Elektron Sənəd Dövriyyəsi Sistemi istifadəçilərinin işləmə vərdişlərinin mükəmməlləşdirilməsi məqsədilə “Dövlət hakimiyyəti orqanlarında, idarə, təşkilat və müəssisələrində kargüzarlığın aparılmasına dair Təlimat”ın tələblərinə uyğun olaraq həyata keçirilir.

To implement methodological administration, as well as to increase the professional development of employees in electronic clerical service regularly DOCNET users of UNEC will be trained. The two-day trainings is to be conducted by the General Department.
Trainings will be arranged in the assembly hall of the main academic building of the university on 17.05.2017 at 2:30pm and 18.052017 at 11am.
The Project is implemented in accordance with the requirements of “Instruction on improving Clerical Work in the State Administration, Organizations and Institutions” targeted in improving the Electronic Documentation System users’ skills.