UNEC-in DOCNET istifadəçilərinə treninqlər keçiləcək
UNEC-in DOCNET istifadəçiləri olan əməkdaşlara elektron kargüzarlığın müntəzəm surətdə təkmilləşdirilməsi üçün metodiki rəhbərliyi həyata keçirmək, eləcə də elektron kargüzarlığı aparan işçilərin peşə hazırlığını artırmaq məqsədilə treninqlərin keçirilməsi nəzərdə tutulub. İki gün davam edəcək treninqlər Ümumi şöbə tərəfindən aparılacaq.
Treninqlər universitetin əsas tədris binasının kiçik akt zalında 17.05.2017-ci il tarixində saat 14:30-da və 18.05.2017-ci il tarixində saat 11:00-da təşkil ediləcək.
Layihə DOCNET Elektron Sənəd Dövriyyəsi Sistemi istifadəçilərinin işləmə vərdişlərinin mükəmməlləşdirilməsi məqsədilə “Dövlət hakimiyyəti orqanlarında, idarə, təşkilat və müəssisələrində kargüzarlığın aparılmasına dair Təlimat”ın tələblərinə uyğun olaraq həyata keçirilir.

Состоятся тренинги для пользователей DOCNET UNEC
С целью осуществления методического руководства для регулярного усовершенствования электронного делопроизводства пользователей DOCNET UNEC, а также повышения профессиональной подготовки работников, ведущих электронное делопроизводство, предусмотрено проведение тренингов. Двухдневные тренинги будут организованы Общим отделом.
Тренинги состоятся в малом зале основного учебного корпуса университета 17.05.2017 года в 14:30 часов или 18.05.2017 года в 11:00 часов.
Проект осуществляется с целью совершенствования навыков пользования системой электронного документооборота DOCNET пользователей соответственно требованиям «Инструкции по ведению делопроизводства в органах государственной власти, учреждениях, организациях и предприятиях».