UNEC-in MBA Proqramı Azərbaycan Texniki Universitetində maraqla qarşılanıb
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) MBA departamentinin nümayəndələri Azərbaycan Texniki Universitetində (AzTU) “UNEC MBA Proqramı”nın təqdimatını keçiriblər.
UNEC-in MBA departamentinin direktoru Nazim Hacıyev proqram haqqında məlimat verib. Bildirib ki, “UNEC MBA Proqramı”  ictimai əhəmiyyətli qeyri-hökumət və kommersiya yönümlü təşkilatlarda struktur və fəaliyyət sahəsinə təsir edəcək dəyişikliklərin çevik idarəedilməsi, qanunvericilikdə və biznes mühitində yeni meyillərin öncədən araşdırılması vərdişlərini aşılayır. Proqrama yeni tədris planı, təhsilin təşkili və idarəetmənin beynəlxalq standartlara uyğunlaşdırılması daxildir.
Qeyd edək ki, “UNEC MBA Proqramı” ABŞ, Almaniya, Kanada, Fransa, İtaliya, İsveç,Türkiyə və digər ölkələrin nüfuzlu ali məktəbləri tərəfindən tanınıb.

UNEC’s MBA Program is welcomed at Azerbaijan Technical University
The representatives of the MBA Department of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) have made the presentation of “UNEC MBA Program” at Azerbaijan Technical University (AzTU).
The Director of the UNEC MBA Department Nazim Hajiyev delivered the information about the Program. He said “UNEC MBA Program” inculcates flexible management in changes effected the non- governmental and commercial structural and operating organizations of public importance. The Program includes the new curriculum, organization of training and the adaptation of the management to international standards.
Note that the “UNEC MBA Program” is recognized by the prestigious universities of the US, Germany, Canada, France, Italy, Sweden, Turkey and other countries.