UNEC-in MBA Proqramı Azərbaycan Texniki Universitetində maraqla qarşılanıb
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) MBA departamentinin nümayəndələri Azərbaycan Texniki Universitetində (AzTU) “UNEC MBA Proqramı”nın təqdimatını keçiriblər.
UNEC-in MBA departamentinin direktoru Nazim Hacıyev proqram haqqında məlimat verib. Bildirib ki, “UNEC MBA Proqramı”  ictimai əhəmiyyətli qeyri-hökumət və kommersiya yönümlü təşkilatlarda struktur və fəaliyyət sahəsinə təsir edəcək dəyişikliklərin çevik idarəedilməsi, qanunvericilikdə və biznes mühitində yeni meyillərin öncədən araşdırılması vərdişlərini aşılayır. Proqrama yeni tədris planı, təhsilin təşkili və idarəetmənin beynəlxalq standartlara uyğunlaşdırılması daxildir.
Qeyd edək ki, “UNEC MBA Proqramı” ABŞ, Almaniya, Kanada, Fransa, İtaliya, İsveç,Türkiyə və digər ölkələrin nüfuzlu ali məktəbləri tərəfindən tanınıb.

Программу MBA UNEC встретили с интересом в Азербайджанском техническом университете
Представители департамента MBA Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) провели презентацию «Программы MBA UNEC» в Азербайджанском техническом университете (АТУ).
Директор департамента MBA UNEC Назим Гаджиев дал информацию о программе. Он отметил, что «Программа MBA UNEC» в негосударственных общественной значимости и коммерческого направления организациях раскрывает гибкое управление изменений, влияющих на структурную сферу и сферу деятельности, исследование новых тенденций в законодательстве и в сфере бизнеса.
Отмечено, что «Программа MBA UNEC» признаны престижными вузами США, Германии, Канады, Франции, Италии, Швеции, Турции и других стран.