UNEC ilə Rusiyanın Milli Tədqiqat Universiteti “Ali İqtisad Məktəbi” arasında imzalanmış müqaviləyə uyğun olaraq tələbələrimiz üçün Rusiyada təhsil təcrübəsində iştirak imkanı yaradılmışdır.
Təcrübədə iştirak etmək üçün müsabiqəqə iştirak etmiş və proqrama tövsiyyə olunan UNEC-in 3 tələbəsi 12-26 oktyabr 2015-ci il tarixlərində Ali İqtisad Məktəbində “Dünya iqtisadiyyatı” və “İqtisadiyyat və sənaye” ixtisasları üzrə seçilmiş fənlər üzrə təhsil alacaq, universitetin infrastrukturu, tədris və təlim prosesi ilə yaxından tanış olacaq, əlavə təcrübə və biliklər əldə edəcək, elmi seminar və konfranslarda iştirak edəcəklər.
Sonda iştirakçı tələbələrə sertifikatlar veriləcək.
Qeyd: UNEC Rusiyanın Milli Tədqiqat Universiteti “Ali İqtisad Məktəbi” ilə 2015-ci ilin aprel ayından əməkdaşlıq edir. İmzalanmış əməkdaşlıq müqaviləsi çərçivəsində bir çox uğurlu layihələrə start verilmişdir.

Our Students passed an Internship at the Research University of Russia “Higher School of Economics”
Our students were created the opportunity of participating in the educational practice in accordance with the contract signed between UNEC and the National Research University of Russia “Higher School of Economics”.
3 students of UNEC took part in the competition and recommended for it will get trained on chosen disciplines in “World Economy” and “Economy and Industry”, become familiar with the infrastructure of the university and the teaching process closely and obtain additional experience and attend workshops and conferences at the “Higher School of Economics” of the “National Research University” of Russia within October 12- 26 2015.
In the end students will be provided with certificates.
Note: UNEC is collaborating with the “Higher School of Economics” of the National Research University of Russia since April of 2015. Many successful projects are being started within the framework of the contract signed.