UNEC-in Yunus Sosial Biznes Mərkəzi əməkdaşlığı genişləndirir
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) yaradılan Yunus Sosial Biznes Mərkəzi ilə Malayziya, Yaponiya, Tayland, Çin və Tayvanda yerləşən Yunus Sosial Biznes Mərkəzlərinin nümayəndələri arasında virtual görüş keçirilib.
UNEC-in Beynəlxalq Əlaqələr Departamentinin rəhbəri Anar Kazimov, departamentin əməkdaşı Turan Süleymanov və HUMAN Fondunun (HUMAN Foundation) təsisçisi Fəridə Əsgərzadənin iştirak etdiyi görüşdə növbəti il üçün fəaliyyət planı və müxtəlif ölkələrdə yerləşən Yunus Sosial Biznes Mərkəzləri arasında əməkdaşlığın genişləndirilməsi məsələləri müzakirə edilib. Eyni zamanda Tokio Universitetində keçiriləcək Sosial Biznes Konfransı haqqında da fikir mübadiləsi aparılıb.
Daha sonra Beynəlxalq Əlaqələr Departamentinin əməkdaşları DigiLink şirkətinin yaradıcılarından olan Julien Verzier ilə şirkət və UNEC-də yerləşən Yunus Sosial Biznes Mərkəzi arasında əməkdaşlıq imkanlarını müzakirə ediblər.

Центр социального бизнеса Юнус UNEC расширяет сотрудничество
Между Центром социального бизнеса Юнус, созданным в Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC),  и Центрами социального бизнеса Юнус в Малайзии, Японии, Таиланде, Китае и Тайване состоялась виртуальная встреча.
На встрече при участии руководителя Департамента международных отношений UNEC Анара Казымова, сотрудника департамента Турана Сулейманова и учредителя Фонда HUMAN (HUMAN Foundation) Фариды Аскерзаде  обсуждался план деятельности для следующего года и вопросы расширения сотрудничества между Центрами социального бизнеса Юнус, которые находятся в разных странах.  В то же время состоялся обмен мнениями по вопросу Социальной бизнес конференции, которая состоится в университете Токио.
Далее сотрудники Департамента международных отношений с Жулиеном Верзиером, являющимся одним из создателей компании DigiLink, обсудили возможности сотрудничества компании с Центром социального бизнеса Юнус UNEC.