UNEC-in Yunus Sosial Biznes Mərkəzi əməkdaşlığı genişləndirir
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) yaradılan Yunus Sosial Biznes Mərkəzi ilə Malayziya, Yaponiya, Tayland, Çin və Tayvanda yerləşən Yunus Sosial Biznes Mərkəzlərinin nümayəndələri arasında virtual görüş keçirilib.
UNEC-in Beynəlxalq Əlaqələr Departamentinin rəhbəri Anar Kazimov, departamentin əməkdaşı Turan Süleymanov və HUMAN Fondunun (HUMAN Foundation) təsisçisi Fəridə Əsgərzadənin iştirak etdiyi görüşdə növbəti il üçün fəaliyyət planı və müxtəlif ölkələrdə yerləşən Yunus Sosial Biznes Mərkəzləri arasında əməkdaşlığın genişləndirilməsi məsələləri müzakirə edilib. Eyni zamanda Tokio Universitetində keçiriləcək Sosial Biznes Konfransı haqqında da fikir mübadiləsi aparılıb.
Daha sonra Beynəlxalq Əlaqələr Departamentinin əməkdaşları DigiLink şirkətinin yaradıcılarından olan Julien Verzier ilə şirkət və UNEC-də yerləşən Yunus Sosial Biznes Mərkəzi arasında əməkdaşlıq imkanlarını müzakirə ediblər.

The Yunus Social Business Center of UNEC expands Cooperation
A virtual meeting has been held among the representatives of the Yunus Social Business Center of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) and the Yunus Social Business Centers situated in Malaysia, Japan, Thailand, China and Taiwan.
Actions plan of the next year and the issues on expanding cooperation among the Yunus Social Business Centers situated in different countries were discussed within the meeting attended by the Head of UNEC International Relations Department Anar Kazimov, employee of the department Turan Suleymanov and the establisher of the HUMAN Foundation Farida Asgerzade. At the same time, views on the Social Business Conference to be held at the University of Tokyo were exchanged.
Afterwards, the employees of the International Relations Department discussed the cooperation opportunities between the company DigiLink with one of the establishers of the company Julien Verzier and the Yunus Social Business Center located at UNEC.