UNEC-in Zaqatala filialından 168 tələbə məzun oldu
Tədbirin açılışında Dövlət Himni səsləndirilib və şəhidlərin xatirəsi bir dəqiqəlik sükutla yad edilib.
Zaqatala filialının direktoru professor Orucəli Rzayev tədbirdə çıxış edərək, filialda həyata keçirilən yeniliklər və gələcək planları barədə tədbir iştirakçılarına məlumat verib. Bu il filialdan 168 tələbənin məzun olduğunu deyən O.Rzayev məzunları və onların valideynlərini bu əlamətdar gün münasibətilə təbrik edib. Məzunlara gələcək fəaliyyətlərində uğurlar arzulayıb, vətəninə, xalqına layiqli övlad olmağı tövsiyə edib.
Tədbirdə filialin direktor müavini dosent Həqiqət Qədimova, Zaqatala İqtisad Məktəbinin rəhbəri Babək Alıyev, İqtisadiyyat və idarəetmə kafedrasının müdiri dosent Səfər Razıyev və digərləri çıxış edərək, məzunları təbrik ediblər.
Sonra Zaqatala filialını yüksək nəticə ilə bitirən və universitetin sosial-ictimai həyatında fəal iştirak edən tələbələr Fəxri Fərmanlarla təltif olunublar.
Məzunlar çıxış edərək, tədris ili boyunca onlara qayğı ilə yanaşan müəllimlərinə, kollektivin hər bir üzvünə təşəkkürlərini bildiriblər.

168 students graduate from the Zagatala branch of UNEC
At the opening of the event, the National Anthem was played and the memory of the martyrs was commemorated with a minute of silence.
Professor Orujali Rzayev, director of the Zagatala branch, made a speech at the event and informed the event participants about the innovations and future plans of the branch. O. Rzayev said that 168 students graduated from the branch this year and congratulated the graduates and their parents on this significant day. He wished the graduates success in their future activities and advised them to be worthy sons of their country and people.
Deputy director of the branch, associate professor Haqiqat Gadimova, head of Zagatala School of Economics, Babek Aliyev, head of the Department of Economics and Management, associate professor Safar Raziyev, and others made a speech and congratulated the graduates.
Then the students who graduated from the Zagatala branch with high results and actively participated in the social life of the university were awarded Honorary Decrees.
The graduates gave a speech and expressed their gratitude to their teachers and every member of the team who took care of them during the academic year.