UNEC tələbələri “Coca-Cola Bottlers” şirkətində istehsal prosesi ilə tanış olublar
Noyabrın 24-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) tələbələrinin “Coca-Cola Bottlers” MMC şirkətinin müəssisələrinə növbəti informasiya turu təşkil olunub olub.
İnformasiya turu çərçivəsində keçirilən görüşdə şirkət rəhbərliyi tələbələrə şirkətin tarixi və karyera imkanları haqda geniş məlumat verib. Daha sonra, əməkdaşların gündəlik gördükləri işlərlə tanış olublar, şirkətin istehsal sahələrinə, müasir laboratoriyalara baxış keçiriblər. Tələbələrə şirkət məhsullarının laboratoriya şəraitində yoxlanılması, məhsulların dizayn edilməsi və qablaşdırılması nümayiş etdirilib.
Sonda tələbələri maraqlandıran suallar cavablandırılıb və onlara şirkətin xüsusi hədiyyələri təqdim edilib.

UNEC Students were acquainted with the Production Process of “Coca- Cola Bottlers”
The next info tour by the students of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) was made to the manufacturers of “Coca-Cola Bottlers” Ltd.
During the info tour students were in detail informed about the company’s history and career opportunities by the administration of it. Afterwards they became familiar with the daily affairs done by the employees, were introduced the production areas and modern laboratories. Students were also demonstrated verification of the company products in the laboratory, their designing and packaging.
At the end of the meeting students’ questions were responded and they were presented special gifts by the company.