UNEC tələbəsinin unudulmaz günü: “Gözlə Məni” şeirlər kitabının təqdimatı
UNEC-in tələbəsi Məhsim Bədirxanlının “Gözlə Məni” şeirlər kitabının təqdimatı və imza günü keçirilib.
Kitab UNEC rəhbərliyinin dəstəyi ilə İqtisad Universitetinin nəşriyyatında dərc olunub.
UNEC-in 2 saylı tədris binasının kitabxanasında təşkil olunan təqdimat və imza günündə UNEC KİM-in direktoru Adilə Abdullayeva, UNEC İnklüziv mərkəzinin koordinatoru Sevinc Məhsimova, müəllim və tələbələr, həmçinin Məhsim Bədirxanlının valideyni də iştirak edib.
Təqdimata gələnlər Məhsim Bədirxanlını təbrik edərək, ona təhsilində və yaradıcılığında uğurlar arzulayıblar.
UNEC-in Qiyabi və əlavə təhsil mərkəzinin 3-cü kursunda təhsil alan Məhsim Bədirxanlı kəllə beyin travması əlaməti əlilliyi olan tələbədir. “Gözlə Məni” şeirlər toplusu uşaqlıqdan şeir yazan Məhsim Bədirxanlının ilk kitabıdır.

UNEC student’s unforgettable day: presentation of the book “Wait for Me”
The presentation and signing day of the book “Look at Me” by Mahsim Badirkhanli, a student of UNEC, was held.
The book was published by the publishing house of the University of Economics with the support of UNEC management.
Director of UNEC KIM Adila Abdullayeva, coordinator of UNEC Inclusive Center Sevinj Mahsimova, teachers and students, as well as Mahsim Badirkhanli’s parent also participated in the presentation and signing day organized in the library of UNEC educational building No. 2.
Those who came to the presentation congratulated Mahsim Badirkhanli and wished him success in his studies and creativity.
Mahsim Badirkhanli, who is studying in the 3rd year of the Correspondence and additional education center of UNEC, is a student with a craniocerebral trauma symptom disability. The collection of poems “Wait for Me” is the first book of Mahsim Badirkhanli, who has been writing poetry since childhood.