Yenidənhazırlanma, təkrar ali təhsilə qəbul və əcnəbi tələbələrin qəbulu ilə bağlı suallar cavablandırılacaq
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) yenidənhazırlanma, təkrar ali təhsilə qəbul və əcnəbi tələbələrin qəbulu elektron qaydada – kabinet.unec.edu.az saytı vasitəsi ilə həyata keçirilir. Sənəd qəbulu sentyabrın 10-dək davam edəcək.
Bu gün, saat 14:00-da Radio UNEC-in canlı efirində əcnəbi tələbələrin UNEC-ə qəbul qaydaları, o cümlədən təkrar ali təhsil və yenidənhazırlanma təhsili, ixtisaslar və qəbul qaydaları haqqında suallar cavablandırılacaq.
Radio UNEC-in qonaqları UNEC-in Beynəlxalq Əlaqələr departamentinin direktoru Anar Kazımov ilə Distant, qiyabi və əlavə təhsil mərkəzinin direktoru Səbuhi Tanrıverdiyev olacaq. Suallarınızı [email protected] ünvanına yaza və yaxud radionun canlı efirinə zəng edə bilərsiniz: 012 505 57 82

Будут освещены вопросы в связи с приемом на образование переподготовки, повторное высшее образование и приемом иностранных студентов
В Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC) прием на образование переподготовки, повторное высшее образование и прием иностранных студентов осуществляется в электронной форме – посредством сайта kabinet.unec.edu.az. Прием документов будет продолжаться до 10 сентября.
Сегодня, в 14:00 часов по прямому эфиру Radio UNEC будут освещены вопросы по правилам приема иностранных студентов в UNEC, а также правилам приема на образование переподготовки и повторное высшее образование.
Гостями Radio UNEC будут директор Департамента международных отношений Анар Казымов и директор Центра дистанционного, заочного и дополнительного образования Сабухи Танрывердиев. Вопросы можно направить на адрес  [email protected]  или позвонить на прямой эфир радио: 012 505 57 82