1983-cü ildə İqtisad Universitetində təhsil alan tələbələr 40 ildən sonra UNEC-də görüşdülər
1983-cü ildə Azərbacan Dövlət İqtisad Universitetində Mühasibatlıq və statistika fakültəsinə daxil olan tələbələr 40 ildən sonra UNEC-də görüşüblər.
Yenidən universitetdə olmağın həyəcanını yaşayan qocaman məzunlar bir zamanlar təhsil aldıqları fakültədə olublar, bir neçə dərsi  müşahidə ediblər.
Məzunlar universitetin 24/7 kitabxanası, Ekstern Mərkəzi, Karyera mərkəzi və digər inzibati otaqlarla da tanış olublar. UNEC-in professoru Rəşad Muradov məzunları müşayiət edərək, onlara universitetdəki yeniliklər barədə məlumat verib.

Студенты, обучавшиеся в Экономическом университете в 1983 году, встретились в UNEC спуcтя 40 лет
Студенты, поступившие на факультет Бухгалтрии и статистики Азербайджанского государственного экономическогг университета в 1983 году, встретились в UNEC спустя 40 лет.
Испытывая чувство радости по поводу вновь посещения университета, маститые выпускники побывали на факультете, на котором когда-то учились, и посетили несколько занятий.
Выпускники ознакомились с библиотекой 24/7 университета, Центром Ekstern, Центром карьеры и другими административными комнатами. Профессор UNEC Рашад Мурадов сопровождая выпускников, рассказал им о новшествах в университете.