1983-cü ildə İqtisad Universitetində təhsil alan tələbələr 40 ildən sonra UNEC-də görüşdülər
1983-cü ildə Azərbacan Dövlət İqtisad Universitetində Mühasibatlıq və statistika fakültəsinə daxil olan tələbələr 40 ildən sonra UNEC-də görüşüblər.
Yenidən universitetdə olmağın həyəcanını yaşayan qocaman məzunlar bir zamanlar təhsil aldıqları fakültədə olublar, bir neçə dərsi  müşahidə ediblər.
Məzunlar universitetin 24/7 kitabxanası, Ekstern Mərkəzi, Karyera mərkəzi və digər inzibati otaqlarla da tanış olublar. UNEC-in professoru Rəşad Muradov məzunları müşayiət edərək, onlara universitetdəki yeniliklər barədə məlumat verib.

Students studying at the University of Economics in 1983 meet at UNEC after 40 years
In 1983, the students who entered the faculty of Accounting and Statistics at the Azerbaijan State University of Economics met at UNEC after 40 years.
Excited to be back at university, old graduates visited the faculty they once studied at and observed a few classes.
The graduates got acquainted with the university’s 24/7 library, Extern Center, Career Center, and other administrative rooms. the professor of UNEC Rashad Muradov accompanied the graduates and informed them about the innovations at the university.