ABŞ səfirliyinin əməkdaşları UNEC Biznes Məktəbində
UNEC Biznes Məktəbinin qonağı olan nümayəndələrə universitet barədə ətraflı məlumat verilib. UNEC-in beynəlxalq əlaqələri, ikili diplom və mübadilə proqramları haqqında bildirilib.
Səfirliyin İqtisadiyyat şöbəsinin rəhbəri Vilbur Karte UNEC Biznes Məktəbinin magistrləri üçün “Beynəlxalq sərmayələr” mövzusunda mühazirə oxuyub.
UNEC Biznes Məktəbində “Kiber təhlükəsizlik və kiber müharibə” mövzusunda mühazirəni isə ABŞ səfirliyinin Birinci katibi Castin Krevie və siyasi məsələlər üzrə mütəxəssis Hüseyn Pənahov keçib.

Representatives of the US Embassy visited UNEC Business School
The representatives hosted by UNEC Business School were in detail informed about the university. They were provided with the information about the international relations of UNEC, dual diploma and exchange programs.
Head of the Department of Economics Vilbur Karte delivered a lecture on “Foreign Investments” to the graduates of UNEC Business School.
A First Secretary of the US Embassy Jastin Crevie and an Expert on Political Affairs Huseyn Panahov delivered a lecture on “Cyber Security and Cyber War” in UNEC Business School.