ayselloadTələbə rektor Rzazadə Aysel Rövşən qızı
2009-cu ildə 69 saylı tam orta məktəbə daxil olmuş, 2013-cü ildən etibarən təhsilini 310 saylı tam orta məktəbdə davam etdirmişdir.
2020-ci ildə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin “İqtisadiyyat və idarəetmə” fakültəsinin “İqtisadiyyat” ixtisasına qəbul olmuşdur. Hazırda 4-cü kursda təhsil alır.
Orta məktəbdə təhsil aldığı dövrdən başlayaraq, intellektual yarış və müsabiqələrdə məktəbini və rayonu təmsil etmiş, müxtəlif dərəcəli sertifikat, kubok və mükafatlara layiq görülmüşdür.
2018-2019-cu illərdə Sabunçu Rayon İcra Hakimiyyətinin könüllülük proqramında iştirak etmiş, fəal iştiraka görə sertifikatla təltif olunmuşdur.
2020-ci ildə Ümummilli lider Heydər Əliyevin 97 illik yubileyinə həsr olunmuş “Ən yaxşı təqdimat” layihəsində Respublika üzrə 2-ci yerə layiq görülərək, Azərbaycan Respublikasının Elm və Təhsil Nazirliyi tərəfindən ll dərəcəli diplomla təltif olunmuşdur.
2020-2022-ci illərdə UNEC Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsi və İqtisadçı Tələbələrə Dəstək İctimai Birliyinin idarə heyətində fəaliyyət göstərmişdir.
2022-ci ildə beynəlxalq idman yarışı olan “Formula-1” Azerbaijan GP-də könüllü olmuşdur.
2022-ci ildə “Atəşgah” Sığorta Şirkətində yay təcrübə proqramında iştirak etmiş və Fəxri Fərmanla təltif olunmuşdur.
2022-ci ildə “İntern Academy” layihəsinə seçilmiş 100 gəncdən biridir. Layihə çərçivəsində Elm və Təhsil Nazirliyinin “Audit” şöbəsində təcrübəçi olmuşdur.
2022-ci ildə Gənclərin İnkişafına Dəstək İctimai Birliyinin “Media və PR işləri üzrə meneceri” kimi fəaliyyət göstərmişdir.
2023-cü ilin fevral-may aylarında XXl Əsr Təhsil mərkəzi İctimai Birliyinin təşkilatçılığı və Azərbaycan Respublikasının Elm və Təhsil Nazirliyinin maliyyə dəstəyi ilə həyata keçirilən “Təsilalanlar arasında ictimai fəallığın dəstəklənməsi” layihəsində UNEC-i təmsil edən tələbələrdən biri olmuşdur.

ayselloadRzazade Aysel Rovshan gizi
In 2009, she went to  secondary school No. 69, and since 2013, she has continued her education in secondary school No. 310.
In 2020, she entered  the “Economics” specialty of the “Economics and Management” faculty of the Azerbaijan State University of Economics. She is currently  the 4th year student.
From the time he was studying in high school, he represented his school and district in intellectual competitions , and was awarded certificates, cups and awards of various degrees.
In 2018-2019, she participated in the volunteering program of the Sabunchu District Executive Authority and was awarded a certificate for active participation.
In 2020, she was awarded the 2nd place in the Republic in the “Best Presentation” project dedicated to the 97th anniversary of the national leader Heydar Aliyev, and was awarded with a ll degree diploma by the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan.
In 2020-2022, she worked on the board of the UNEC Student Trade Union Committee and the Public Union of Support to Economist Students.
In 2022, she volunteered at the international sports competition “Formula-1” Azerbaijan GP.
In 2022, she participated in the summer internship program at “Ateshgah” Insurance Company and was awarded with an Honorary Award.
She is one of the 100 young people selected for the “Intern Academy” project in 2022. Within the framework of the project, she was an intern at the “Audit” department of the Ministry of Science and Education.
In 2022, she worked as a “Media and PR manager” of the Youth Development Support Public Union.
In February-May 2023, she was one of the students representing UNEC in the “Supporting social activism among institutions” project, which was organized by the XXI Century Education Center Public Union and implemented with the financial support of the Ministry of Science and Education of the Republic of Azerbaijan.