UNEC-də “Azercell Tələbə Proqramı”nın təqdimatı keçiriləcək
“Azercell Telekom” MMC Azərbaycanda təhsil alan tələbələrə aylıq təqaüd almaq imkanını təqdim edir. Tələbə Proqramı 2015 üzrə qalib gələn tələbələr ali təhsillərinin sonunadək 200 AZN məbləğində aylıq təqaüd almaqla yanaşı, telekommunikasiya sahəsi haqda biliklərini artırmaq, şirkətin korporativ tədbirlərinə və sosial fəaliyyətlərinə dəvət almaq, müxtəlif təlimlərdə iştirak etmək və şirkətdə təcrübə keçmək şansını əldə edəcəklər.
Azercell Tələbə Proqramının məqsədi:
• Müvəffəqiyyətlə təhsil alan və akademik fərq yaradan tələbələrə xüsusi qayğı göstərmək,
• Yüksək potensiallı tələbələrin gələcəkdə peşəkar kimi formalaşmasına dəstək olmaq,
• Korporativ sosial məsuliyyətli fəaliyyətlərimiz çərçivəsində cəmiyyətimizə töhfə vermək.
Kimlər müraciət edə bilər?
• Ali təhsil ocaqlarının bakalavr pilləsinin son iki kursunda təhsil alan və yaxşı qiymətləri olan tələbələr;
• Yalnız Azərbaycan Respublikasının ali məktəblərinin tələbələri
• Yalnız Azərbaycan Respublikasının vətəndaşları
Proqrama müraciətlərin son qəbul tarixi – 25 Oktyabr 2015-ci il.
Sual və əlavə məlumat üçün [email protected] e-mail ünvanına və (012) 4967007 telefon nömrəsinə müraciət edə bilərsiniz.
Proqram haqqında daha ətraflı məlumat 21 OKTYABR, SAAT 11:00-da, Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin 1 saylı tədris binasının 305-ci auditoriyasında keçiriləcək.

Presentation of the “Azercell Student Program” at UNEC
“Azercell Telecom” LTD presents a monthly- scholarship program for the students of Azerbaijan. Applicants to win the Student Program 2015 will have a chance of increasing their knowledge on telecommunication, be invited to the corporate events and social activities of the company, to attend different trainings and internships at the company in addition to be granted with a scholarship of 200 AZN till the end of the their education.
Azercell Student Program aims:
• To take care of the successful students who make academic difference;
• To support the creation of high-potential students as professionals;
• To contribute to the public with our corporate social activities.
Who can apply?
• Students who study in the last two courses of the higher education institution and have good results;
• Only students of the Universities of the Republic of Azerbaijan; Only the citizens of the Republic of Azerbaijan.
Deadline for submission of documents- October 25 2015
For further information please contact [email protected] e-mail and (012) 4967007
Detailed information about the Program will be provided on October 21, at 11am, I training building of Azerbaijan State University of Economics, Lecture room 305