Bakı Şəhər Halqası Əməliyyat Şirkətinin əməkdaşları SABAH tələbələrinə açıq dərs keçib
Noyabrın 23-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) “SABAH” qruplarında açıq dərs keçirilib. “SABAH” qrupları və “Washington School of Languages”in birgə təşkilatçılığı ilə həyata keçirilən açıq dərsdə marketinq, dünya iqtisadiyyatı, iqtisadiyyat və maliyyə ixtisasları üzrə təhsil alan tələbələr iştirak edib.
“Washington School of Languages”in (WSL) rəhbəri və təsisçisi Tamerlan Vahabov tələbələri WSL haqqında məlumat verərək, bildirib ki, burada biznes, maliyyə və digər industriyalarda ingilis dilini xarici müəllim heyəti ilə xüsusi metodlu proqramlarla tədris edilir.
Sonra Bakı Şəhər Halqası Əməliyyat Şirkətinin (BŞH) Kommersiya üzrə direktoru Uğur Bülent Özerdim “F1 as a business” və “Even Sponsorship” mövzularında SABAH tələbələrinə seminar keçib. U.B.Özerdim tələbələrə “Formula 1” yarışlarının ölkəyə həm iqtisadi, həm də turizm baxımından uzun müddətli perpektivlərindən söz açıb.
Açıq dərsin digər qonağı BŞH-nın Marketinq və Kommunikasilya üzrə direktoru Nigar Arpadarai “Güclü Brendin necə yaratmalı” və “Krizis Kommunikasiyası” mövzularında təqdimatla çıxış edib və Bakı Şəhər Halqası Brendinin faydaları haqqında tələbələri məlumatlandırıb.

Employees of Baku City Circuit Operation Company conducts training to SABAH Students
“SABAH” groups of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) were conducted an open lesson on November 23. Students majoring in Marketing, World Economy, Economics and Finance attended the open class jointly organized by “SABAH” groups and Washington School of Languages”.
Providing the students with the information about WSL, Head and founder of “Washington School of Languages” (WSL) Tamerlan Vahabov noted that the English Language used in business, finance and other industries is taught here by foreign teaching staff with means of special methods.
Then a Commercial Director of the Operational Company Baku City Circuit Ughur Bulent Ozerdim conducted workshops on “F1 as a Business” and “Even Sponsorship” to SABAH students. U.B.Ozerdim spoke about the long- term perspectives of the rally “Formula 1” to country in both economic and tourism terms.
Another guest of the open class Marketing and Communication Director of BCC Nigar Arpadarai made presentations on “How to create a Strong Brand” and “Crisis Communication” and informed the students about the benefits of the Brand Baku City Circuit.