Beynəlxalq sərgidə UNEC professorunun kitabının təqdimatı keçirilib
Dahi Azərbaycan şairi Məhəmməd Füzulinin 530 illiyinə həsr oılunan 10-cu Bakı Beynəlxalq Kitab Sərgisi çərçivəsində UNEC-in “Biznes və logistika” kafedrasının professoru Şəfa Quliyevanın “Liderlik” kitabının təqdimatı keçirilib.
Təqdimatda UNEC Kitabxana-İnformasiya Mərkəzinin direktoru Adilə Abdullayeva, “İqtisadi və texnoloji elmlər” kafedrasının professorları Məhiş Əhmədov, Ümidvar Əliyev, “Biznes və logistika” kafedrasının müdiri, dos.Məhəmməd Əliyev kitab barədə məlumat verərək, kitabın məzmunu və əhəmiyyətindən danışıblar.
Qeyd edilib ki, bu kontekstdə çap olunan kitabların, elmi tədqiqat işlərinin genişləndirilməsi liderlik xüsusiyyətinə malik kadrların hazırlanmasına böyük töhfə olacaq.

На международной выставке состоялась презентация книги профессора UNEC
В рамках 10-й Бакинской международной книжной выставки, посвященной 530-летию великого азербайджанского поэта Мухаммада Физули, состоялась презентация книги профессора кафедры «Бизнес и логистика» UNEC Шафы Гулиевой «Лидерство».
На презентации директор Библиотечно-информационного центра UNEC Адиля Абдуллаева, профессора кафедры «Экономические и технологические науки» Махиш Ахмедов, Умидвар Алиев, заведующий кафедрой «Бизнес и логистика», доц. Магомед Алиев предоставили информацию о книге и рассказали о ее содержании и значении.
Было отмечено, что расширение издаваемых в этом контексте книг, научно-исследовательских работ внесет большой вклад в подготовку кадров с лидерскими качествами.