COP29 konfransında iştirak etmiş UNEC könüllüləri Fəxri fərmanla təltif olunublar
11-22 noyabr tarixlərində Birləşmiş Millətlər Təşkilatının İqlim Dəyişmələri üzrə Çərçivə Konvensiyasının Tərəflər Konfransının 29-cu sessiyasında (COP29) könüllü qismində iştirak etmiş UNEC tələbələri təltif olunublar.
Birləşmiş Millətlər Təşkilatının İqlim Dəyişmələri üzrə Çərçivə Konvensiyasının Tərəflər Konfransının 29-cu sessiyası (COP29), Kioto Protokolunun Tərəflər Görüşünün 19-cu sessiyası və Paris Sazişinin Tərəflər Görüşünün 6-cı sessiyasında UNEC-in 350 tələbəsi könüllülük fəaliyyəti göstərib.
Azərbaycanın ev sahibliyi ilə keçirilmiş mötəbər tədbirdə könüllülük fəaliyyətinə verdikləri dəyərli töhfələrə görə UNEC tələbələri rektor, professor Ədalət Muradovun əmri ilə “Fəxri Fərman”larla təltif olunublar.

UNEC Volunteers Honored with Certificates of Appreciation for Participation in COP29 Conference
UNEC students who participated as volunteers in the 29th session of the United Nations Framework Convention on Climate Change (COP29) from November 11-22 have been recognized for their contributions.
The 29th session of the Conference of the Parties (COP29) to the United Nations Framework Convention on Climate Change, the 19th session of the Meeting of the Parties to the Kyoto Protocol, and the 6th session of the Meeting of the Parties to the Paris Agreement saw the involvement of 350 UNEC students as volunteers.
In recognition of their valuable contributions to the prestigious event, hosted by Azerbaijan, UNEC students were awarded Certificates of Appreciation by order of Rector and Professor Adalat Muradov.