COP29 konfransında iştirak etmiş UNEC könüllüləri Fəxri fərmanla təltif olunublar
11-22 noyabr tarixlərində Birləşmiş Millətlər Təşkilatının İqlim Dəyişmələri üzrə Çərçivə Konvensiyasının Tərəflər Konfransının 29-cu sessiyasında (COP29) könüllü qismində iştirak etmiş UNEC tələbələri təltif olunublar.
Birləşmiş Millətlər Təşkilatının İqlim Dəyişmələri üzrə Çərçivə Konvensiyasının Tərəflər Konfransının 29-cu sessiyası (COP29), Kioto Protokolunun Tərəflər Görüşünün 19-cu sessiyası və Paris Sazişinin Tərəflər Görüşünün 6-cı sessiyasında UNEC-in 350 tələbəsi könüllülük fəaliyyəti göstərib.
Azərbaycanın ev sahibliyi ilə keçirilmiş mötəbər tədbirdə könüllülük fəaliyyətinə verdikləri dəyərli töhfələrə görə UNEC tələbələri rektor, professor Ədalət Muradovun əmri ilə “Fəxri Fərman”larla təltif olunublar.

Волонтеры UNEC, участвовавшие в конференции COP29, награждены Почетной грамотой
Награждены студенты UNEC, принявшие участие в качестве волонтеров на 29-й сессии Конференции сторон Рамочной конвенции по изменению климата Организации объединенных наций (COP29), состоявшейся 11-22 ноября.
На 29-й сессии Конференции сторон Рамочной конвенции ООН об изменении климата (COP29), 19-й сессии Встречи сторон Киотского протокола и 6-й сессии Встречи сторон Парижского соглашения 350 студентов UNEC выступили волонтерами.
На престижном мероприятии, в котором  Азербайджан выступил в качестве принимающей стороны, за ценный вклад в волонтерскую деятельность студенты UNEC по приказу ректора, профессора Адалата Мурадова были награждены «Почетными грамотами».