Ali İdarəetmə Məktəbi HES-SO UNEC tələbələri üçün təqaüdlü mübadilə proqramına müsabiqə elan edir
UNEC ilə əməkdaşlıq çərçivəsində Qərbi İsveçrə Tətbiqi Elmlər və İncəsənət Universitetinin tərkib hissəsi olan Ali İdarəetmə Məktəbi HES-SO UNEC tələbələri üçün təqaüdlü mübadilə proqramına müsabiqə elan edir.
Ali İdarəetmə Məktəbi 2024/2025-ci tədris ilinin yaz semestri üçün (bir semestrlik) mübadilə proqramı təklif edir.
Sənəd qəbulu üçün son tarix: 16 oktyabr 2024-cü il.
• Biznesin idarəedilməsi
Mübadilədə iştirak edə bilərlər:
• Ən azı B2 fransız dili səviyyəsində danışa bilən bakalavriat və B2 ingilis dilli magistratura səviyyəsində təhsil alan UNEC tələbələri.
• Transkript (ÜOMG 80-dən yuxarı)
• Motivasiya məktubu (bakalavr tələbələri üçün fransız, magistr tələbələri üçün ingilis dilində)
• Pasport (olmadığı təqdirdə şəxsiyyət vəsiqəsi)
• Dil sertifikatı (əgər varsa, bakalavr tələbələri üçün fransız dili sertifikatı, magistr tələbələri üçün ingilis dili sertifikatı və ya UNEC-də ingilis dilində tədris haqqında arayış)

Высшая школа управления HES-SO объявляет конкурс на стипендиальную программу обмена для студентов UNEC
11 ОКТЯБРЯ 2024
Высшая школа управления HES-SO, входящая в состав Университета прикладных наук и искусств Западной Швейцарии, в сотрудничестве с UNEC объявляет конкурс на стипендиальную программу обмена для студентов UNEC.
Высшая школа управления предлагает программу обмена на весенний семестр 2024/2025 учебного года (один семестр).
Крайний срок приема документов: 16 октября 2024 год.
• Менеджмент
В обмене могут принять участие:
• Студенты UNEC, обучающиеся на уровне бакалавриата, владеющие французским языком на уровне не менее B2 и английским языком на уровне B2, обучающиеся  на уровне магистратуры.
• Транскрипт (ОСПУ выше 80 баллов)
• Мотивационное письмо (для студентов бакалавриата на французском языке, а для студентов магистратуры на английском языке)
• Паспорт (при отсутствии удостоверение личности)
• Языковой сертификат (при наличии, для студентов бакалавриата сертификат французского языка, для студентов магистратуры сертификат английского языка или справка об учебе в UNEC на английском языке).