Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti London Universitetinin bakalavr dərəcə proqramına tələbə qəbulu elan edir
03 MAY 2016
Artıq nüfuzlu London Universiteti (University of London) / London İqtisadiyyat Məktəbinin (London School of Economics) bakalavr diplomunu Bakıda əldə etmək mümkündür. Azərbaycan Dövlət İqtisad Univesiteti (UNEC) London Universiteti / London İqtisadiyyat Məktəbinin “Mühasabat və Maliyyə” (BSc in Accounting and Finance) və “Biznes və Menecment” (BSc in Business and Management) ixtisasları üzrə bakalavr dərəcəsini Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində qazanmaq üçün 2016/2017-ci tədris ili üçün qəbul elan edir.
Proqram London Universitetinin London İqtisadiyyat Məktəbinin (London School of Economics) tədris planı əsasında ingilis dilində həyata keçiriləcəkdir. Tələbələr Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin diplomu ilə yanaşı, London Universitetinin vahid nümunəli bakalavr diplomunu da əldə edəcəklər.
Proqrama birinci kursu bitirmiş, Ümumi Orta Müvəffəqiyyət göstəricisi 80 baldan çox olan və ingilis dili tələblərinə cavab verən (IELTS – 6.0, TOEFL – 87, PTE Academic – 57) Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti tələbələri müraciət edə bilərlər.

Азербайджанский государственный экономический университет объявляет прием студентов на программу получения степени бакалавра Лондонского университета
03 МАЯ 2016
Уже можно  получить диплом бакалавра престижной Лондонской школы экономики (London School of Economics) / Лондонского университета в Баку. (University of London) / London İqtisadiyyat Məktəbinin (London School of Economics). Азербайджанский государственный экономический университет  (UNEC) для получения степени бакалавра по специальностям Финансы и бухгалтерия (BSc in Accounting and Finance) и «Бизнес и менеджмент» (BSc in Business and Management) Лондонской школы экономики / Лондонского университета в Азербайджанском государственном экономическом университете объявляет прием  на 2016/2017 учебный  год.
Программа на основе учебного плана Лондонской школы экономики (London School of Economics) / Лондонского университета будет осуществляться на английском языке. Студенты наряду с дипломом Азербайджанского государственного экономического университета получат диплом бакалавра единого образца Лондонского университета.
В программу могут обратиться окончившие первый курс студенты Азербайджанского государственного экономического университета, с Общей средней оценкой успеваемости свыше 80 баллов и отвечающие требованиям английского языка (IELTS – 6.0, TOEFL – 87, PTE Academic – 57).
Контакты для получения более подробной информации о программе:
Контактное лицо:  Руфат Абдуллаев
Адрес: 327-ая комната, основной корпус Азербайджанского государственного экономического университета, ул. Истиглалият 6