İspaniyanın Malaga Universitetində mübadilə proqramına sənəd qəbulu elan olunur
Erasmus+ mübadilə proqramı çərçivəsində İspaniyanın Malaga Universitetində  mübadilə proqramına sənəd qəbulu elan olunur.
Erasmus+ mübadilə proqramı çərçivəsində bakalavr, magistratura və dokturantura pillələrində təhsil alan UNEC tələbələri iştirak edə bilərlər. UNEC tələbələri 2024/2025-ci tədris ilinin payız semestrində xaricdə təhsillərini davam edə bilərlər. Erasmus+  mübadilə proqramının şərtlərinə əsasən, xarici universitetə təhsil haqqı ödənilmir və aylıq təqaüd təqdim olunur. Namizədlərin seçimi ayrılmış yerlərin sayı (kvota) üzrə təqdim olunmuş sənədlər əsasında, müsabiqə yolu ilə aparılacaq.
İxtisas: İqtisadiyyat (Economics)
Müddət: 2024/2025-ci tədris ilinin payız semestri
Müraciət üçün son tarix: 31 may, 2024-cü il.
• Tələbələrin orta balı (ÜÖMG) – 91-dən yuxarı olmalı;
• İngilis dilini sərbəst bilməli (B2 və üzəri);
• Müvafiq dil sertifikatı və İspan dil biliyi üstünlükdür.
• Pasport (ilkin müraciət zamanı şəxsiyyət vəsiqəsi keçərlidir)
• Niyyət məktubu (ingilis dilində)
Elektron məktubu göndərərkən başlıq hissəsində « Malaga Universiteti » yazılmalıdır.
Əlavə məlumat və proqram:  https://www.uma.es/relaciones-internacionales/navegador_de_ficheros/Incoming/descargar/2324/2324-Asignaturas_en_ingles.pdf

The application for the exchange program at the University of Malaga in Spain is announced
Within the framework of the Erasmus+ exchange program, the application for the exchange program at the University of Malaga in Spain is announced.
Under the Erasmus+ exchange program, UNEC students at bachelor’s, master’s and PhD levels can participate. UNEC students can continue their studies abroad in the fall semester of the 2024/2025 academic year. Under the terms of the Erasmus+ exchange program, tuition fees are waived at a foreign university and a monthly stipend is provided. Candidates will be shortlisted through a competition based on the number of allocated seats (quota) submitted documents.
Number of students to be selected: 2 people
Specialization: Economics
Duration: Fall semester of the 2024/2025 academic year
Application Deadline: May 31, 2024.
• Students’ GPA should be above 91;
• Must be fluent in English (B2 and above);
• Relevant language certification and Spanish language skills are preferred.
• Passport (identity card is valid at the time of initial application)
• Letter of Intent (in English)
The documents should be submitted in the specified order as one “pdf” document to the e-mail address [email protected]  (the applications of students who send the documents in separate PDF documents will not be considered).