Mübadilə proqramı çərçivəsində UNEC tələbələri 2023/2024-cü tədris ilinin payız semestrində xaricdə təhsillərini davam edə bilərlər. Proqramın şərtlərinə əsasən, xarici universitetə təhsil haqqı ödənilmir. Tələbələr yalnız yol və yaşayış xərclərini qarşılayacaqlar. Namizədlərin seçimi ayrılmış yerlərin sayı üzrə təqdim olunmuş sənədlər əsasında müsabiqə yolu ilə seçiləcək.
Son müraciət tarixi: 5 aprel, 2023-ci il.
Sənədlər göstərilən ardıcıllıqla bir “pdf” sənədi şəklində [email protected] elektron poçt ünvanına təqdim olunmalıdır (sənədləri ayrı-ayrı pdf formasında göndərən tələbələrin müraciətlərinə baxılmayacaq). Elektron məktubu göndərərkən başlıq hissəsində universitetin “Mykolos Romeris Universiteti” yazılmalıdır.

В рамках программы обмена студенты UNEC могут продолжить учебу за рубежом в осенний семестр 2023/2024 учебного года. Согласно условиям программы учеба в зарубежном университете не оплачивается. Студенты будут оплачивать только транспортные расходы и расходы на проживание. Кандидаты будут отобраны по конкурсу на основании представленных документов исходя из количества выделенных мест.
Количество отобранных студентов: 2 человека
Ступень образования: студенты, обучающиеся на бакалавриате или магистратуре
Крайний срок обращения: 5 апреля 2023 год.
Документы должны быть представлены в указанном порядке в виде одного документа «pdf» на адрес электронной почты [email protected] (заявки студентов, приславших документы в отдельном формате pdf, рассматриваться не будут). При отправке электронного письма в заголовке университета необходимо указать «Университет Миколоса Ремериса».