Mübadilə proqramı çərçivəsində UNEC tələbələri 2023/2024-cü tədris ilinin payız semestrində xaricdə təhsillərini davam edə bilərlər. Mübadilə proqramının şərtlərinə əsasən, xarici universitetə təhsil haqqı ödənilmir. Tələbələr yalnız yol və yaşayış xərclərini qarşılayacaqlar. Namizədlərin seçimi ayrılmış yerlərin sayı üzrə təqdim olunmuş sənədlər əsasında müsabiqə yolu ilə seçiləcək.
Son müraciət tarixi: 27 iyun, 2023-ci il.
Sənədlər göstərilən ardıcıllıqla bir “pdf” sənədi şəklində [email protected] elektron poçt ünvanına təqdim olunmalıdır (sənədləri ayrı-ayrı pdf sənədlərində göndərən tələbələrin müraciətlərinə baxılmayacaqdır). Elektron məktubu göndərərkən başlıq hissəsində universitetin «Anadolu Universiteti» yazılmalıdır.

В рамках программы обмена студенты UNEC могут продолжить учебу за рубежом в осенний семестр 2023/2024 учебного года. Согласно условиям программы обмена обучение в зарубежном университете не оплачивается. Студенты будут оплачивать только расходы на проезд и проживание. Кандидаты будут отобраны по конкурсу на основании представленных документов исходя из количества выделенных мест.
Количество отобранных студентов: 5 человек
Ступень образования: студенты, обучающиеся в бакалавриатуре или магистратуре
Крайний срок обращения: 27 июня, 2023 год.
Документы должны быть представлены в порядке, указанном в виде документа «pdf», на адрес электронной почты [email protected] (заявки студентов, приславших документы отдельными документами в формате pdf, рассматриваться не будут). При отправке электронного письма в главной части необходимо написать «Университет Анадолу».