UNEC-də ümummilli liderə həsr olunan Elm festivalı keçiriləcək
Festival-elm-2Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 100 illik yubileyinə həsr olunan Elm festivalı təşkil olunacaq.
Elm festivalının rəsmi açılış mərasimi 01.03.2023-ci il tarixində, saat 10:00-da UNEC-in əsas tədris binasında keçiriləcək.
1-27 mart tarixinədək davam edəcək Elm festivalında plenar iclas, panel müzakirələr, dəyirmi masalar, elmi seminarlar, açıq-elmi populyar mühazirələr, debat, kitab sərgisi və yarmarkası və s. proqramların təşkili nəzərdə tutulub.
UNEC-in professor-müəllim heyətini və tələbələri 1 ay boyunca keçiriləcək Elm festivalında iştirak etməyə dəvət edirik.

В UNEC состоится научный фестиваль, посвященный общенациональному лидеру
В Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC) состоится Научный фестиваль, посвященный 100-летию со дня рождения общенационального лидера Гейдара Алиева.
Официальная церемония открытия Научного фестиваля состоится 01.03.2023 года, в 10:00 часов в основном учебном корпусе UNEC.
В Научном фестивале, который продолжится с 1 по 27 марта, предусматривается организация пленарного заседания, панельного обсуждения, круглых столов, научных семинаров, открытых научно-популярных лекций, дебатов, выставки и ярмарки книг и др.
Приглашаем профессорско-преподавательский состав и студентов UNEC принять участие в Научном фестивале, который продлится 1 месяц.