UNEC-də “Yaşıl gələcək üçün rəqəmsal təhsil” mövzusunda onlayn beynəlxalq seminar keçiriləcək
UNEC-də Tədqiqat Mərkəzlərinin İşinin Əlaqələndirilməsi və Təşkili şöbəsi və UNEC Təhsil Texnologiyaları Mərkəzinin birgə təşkilatçılığı ilə “Yaşıl gələcək üçün rəqəmsal təhsil” mövzusunda beynəlxalq seminar keçiriləcək.
Təhsil Texnologiyaları Mərkəzinin rəhbəri Ph.D Könül Kərimovanın moderatorluğu ilə keçiriləcək seminarda Macarıstanın Szeged Universitetinin elmi işçisi  Ph.D Soeharto Soeharto, Macarıstanın Szeged Universitetinin doktorantı Ijtihadi Kamilia – Amalina, Qazaxıstanın Pavlodar Pedaqoji Universitetinin dosenti Aigul Akhmetova mövzu ətrafında məruzələrlə çıxış edəcəklər.
13 iyun 2024-cü il tarixində, saat 12:00-da keçiriləcək tədbirə Zoom platforması üzərindən https://zoom.us/j/98792542564 (code: 125379) linkinə keçid etməklə qoşula bilərsiniz.

В UNEC состоится международный онлайн семинар на тему «Цифровое образование для зеленого будущего»
В UNEC при совместной организационной поддержки Отдела координации и организации работы исследовательских центров и Центра образовательных технологий UNEC состоится международный семинар на тему «Цифровое образование для зеленого будущего».
На семинаре, который состоится при модераторстве руководителя Центра образовательных технологий, доктора философии Кёнуль Каримовой, выступят с докладом Ph.D Сухарто Сухарто, научный сотрудник Сегедского университета, Венгрия, Иджтихади Камилия-Амалина, аспирантка Сегедского университета, Венгрия, Айгуль Ахметова, доцент Павлодарского педагогического университета, Казахстан
Подключиться к мероприятию, которое состоится 13 июня 2024 года в 12:00, можно через платформу Zoom, перейдя по ссылке https://zoom.us/j/98792542564 (код: 125379).