UNEC əməkdaşlarının nəzərinə: “VII EECME” – Şərqi Avropa İdarəetmə və İqtisadiyyat Konfransını (EECME 2025) təşkil edəcək
15 YANVAR 2025
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti (UNEC) Xanım Tədqiqatçılar Şurası (WRC) və Sloveniyanın Lyublyana Biznes Məktəbi ilə birgə əməkdaşlıq çərçivəsində 21-22 may 2025-ci il tarixlərində “VII EECME” – Şərqi Avropa İdarəetmə və İqtisadiyyat Konfransını (EECME 2025) təşkil edəcək.
Konfransda sürdürülebilirlik, rəqəmsal transformasiya və beynəlmiləlləşmə mövzuları arasında dinamik qarşılıqlı əlaqələr araşdırılacaq, idarəetmə və marketinqdə yeniliklər, yaşıl iqtisadi inkişaf və təhsilin qlobal çağırışlarla mübarizədə rolu müzakirə ediləcəkdir.
UNEC və Azərbaycandan iştirak etmək istəyənlər üçün konfransda iştirak tamamilə ödənişsizdir. Elmi məqalələr həm indeksli konfrans məruzələr kitabında, həm də indeksli elmi jurnallarda dərc olunacaq.
Konfrans mövzuları:
Rəqəmsal Dövrdə İdarəetmə və Marketinqin İnnovativ Yanaşmaları – Dayanıqlı İnkişaf Strategiyalarının Yenidən Qurulması

Attention UNEC staff: “VII EECME” – Eastern European Conference on Management and Economics (EECME 2025) to be organized
15 JANUARY 2025
The Azerbaijan State University of Economics (UNEC), in collaboration with the Women Researchers Council (WRC) and Ljubljana Business School of Slovenia, will organize the “VII EECME” – Eastern European Conference on Management and Economics (EECME 2025) on May 21-22, 2025.
The conference will explore the interconnections between sustainability, digital transformation, and internationalization, discussing innovations in management and marketing, green economic development, and the role of education in addressing global challenges.
Participation in the conference is completely free for UNEC faculty and participants from Azerbaijan. Scientific papers will be published in both an indexed conference proceedings book and indexed scientific journals.
Conference Topics:
Innovative Approaches to Management and Marketing in the Digital Age – Redefining Strategies for Sustainable Development