UNEC əməkdaşlarının nəzərinə: “VII EECME” – Şərqi Avropa İdarəetmə və İqtisadiyyat Konfransını (EECME 2025) təşkil edəcək
15 YANVAR 2025
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti (UNEC) Xanım Tədqiqatçılar Şurası (WRC) və Sloveniyanın Lyublyana Biznes Məktəbi ilə birgə əməkdaşlıq çərçivəsində 21-22 may 2025-ci il tarixlərində “VII EECME” – Şərqi Avropa İdarəetmə və İqtisadiyyat Konfransını (EECME 2025) təşkil edəcək.
Konfransda sürdürülebilirlik, rəqəmsal transformasiya və beynəlmiləlləşmə mövzuları arasında dinamik qarşılıqlı əlaqələr araşdırılacaq, idarəetmə və marketinqdə yeniliklər, yaşıl iqtisadi inkişaf və təhsilin qlobal çağırışlarla mübarizədə rolu müzakirə ediləcəkdir.
UNEC və Azərbaycandan iştirak etmək istəyənlər üçün konfransda iştirak tamamilə ödənişsizdir. Elmi məqalələr həm indeksli konfrans məruzələr kitabında, həm də indeksli elmi jurnallarda dərc olunacaq.
Konfrans mövzuları:
Rəqəmsal Dövrdə İdarəetmə və Marketinqin İnnovativ Yanaşmaları – Dayanıqlı İnkişaf Strategiyalarının Yenidən Qurulması

К сведению сотрудников: «VII EECME» организует Восточно-Европейскую конференцию по менеджменту и экономике (EECME 2025)
15 ЯНВАРЯ 2025
В рамках совместного сотрудничества Совета женщин-исследователей  (WRC) Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) с Школой бизнеса Любляна Словении 21-22 мая 2025 года «VII EECME» организует Восточно-Европейскую конференцию по менеджменту и экономике (EECME 2025).
На конференции будут рассмотрены динамические взаимосвязи между темами устойчивого развития, цифровой трансформации и интернационализации, а также обсуждены инновации в менеджменте и маркетинге, развитие зеленой экономики и роль образования в борьбе с глобальными вызовами.
Желающим принять участие в конференции из UNEC и Азербайджана совершенно бесплатно. Научные статьи будут публиковаться как в сборнике индексируемых докладов конференций, так и в индексируемых научных журналах.
Темы конференции:
Инновационные подходы к менеджменту и маркетингу в эпоху цифровых технологий – перестройка стратегий устойчивого развития