Fakültələrarası şahmat turniri yekunlaşıb
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin təşkilatçılığı ilə keçirilən fakültələrarası şahmat turniri yekunlaşıb.
Şahmat turnirinin qalibi Maliyyə və Mühasibat fakültəsinin tələbələri İsmayılov Nicat, Zərbəliyev Səməd və Bayramova Aygün olub.
II yerə Texnologiya və Dizayn fakültəsindən Vəliyev Fəxri, Axundov Adnan, Həmzəyev Rəcəb və Fatimə Fətiyeva sahib olublar.
SABAH Mərkəzinin tələbələri Osmanov Elçin, Mustafayev Səməd və Həbibova Ülfət isə III yerə layiq görülüblər.

An Interdisciplinary Chess Tournament is over
An interdisciplinary Chess Tournament organized by the Student Trade Union Committee of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) has been completed.
Winners of the chess tournament became the students of the School of Finance and Accounting Ismayilov Nijat, Zarbaliyev Samad and Aygun Bayramova.
Students of the School of Technology and Design Veliyev Fakhri, Akhundov Adnan, Hamzayev Rajab and Fatime Fatiyeva occupied II place of the tournament.
Undergraduates of the SABAH Center Osmanov Elchin, Mustafayev Samad and Habibova Ulfat were honored III place.