Rauf Möhübbət oğlu Hacıyev
Təhsil: 2014-2018-ci illərdə Sumqayıt Dövlət Universiteti – İqtisadiyyat və idarəetmə fakultəsi – Menecment ixtisası üzrə bakalavr, 2018-2020-ci illərdə Bakı Mühəndislik Universiteti – İqtisadiyyat və İdarəetmə fakultəsi – DSM- Dövlət Strukturlarında Menecment ixtisası üzrə magistr təhsili almışdır.
İş təcrübəsi: 2014-2015- ci illərdə “AzərTürBank” ASC-də Kredit mütəxəssisi, 2015-2016-cı illərdə “Bakı Metropolieni” QSC DBKİ sahəsində Elektron avtomobil tərəzisinin operatoru, 2016-2017-ci illərdə Mühəndis-proqramlaşdırıcı, 2017-2020-ci illərdə Sahə ustası (Sex rəisinin müavini), 2018-ci ildən Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin sədr müavini, 2020-ci ildən Texniki istehsalat şöbəsinin rəisi –  Baş Texnoloq kimi, 2022- 2023-cü illərdə UNEC Ömürboyu Təhsil Mərkəzində MC Excel proqramı üzrə təlimçi kimi çalışmışdır.
Hal-hazırda HR Vision təlim şirkətində Təlim və təhsil şöbəsinin müdiri və MC Excel təlimçisi, İnnab Business School-da MC Excel təlimçisi və Excel Expert təlimçisi kimi çalışır.
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin “Karyera planlaşdırılması və inkişafı kafedrası”nın ” 0,5 ştat müəllimidir.

Год рождения: 18.05.1994 году родился в городе Сумгаите.
Образование: в 2014-2018 годах Сумгайытский государственный университет – факультет Экономики и управления – бакалавр по специальности «Менеджмент», в 2018-2020 годах Бакинский инженерный университет — факультет Экономики и управления — получил степень магистра по специальности «Менеджмент в государственных структурах».
Опыт работы: в 2014-2015 годах в АОО «AzərTürBank» специалист по кредиту, 2015-2016 годах ЗАО «Бакинский метрополитен» оператор электронных автомобильных весов, 2016-2017 годах инженер-программист, 2017-2020 годах мастер участка (заместитель начальника цеха), с 2018 года заместитель председателя Профсоюзного комитета, с 2020 года начальник отдела Технического производства – как старший технолог, в 2022- 2023 годах работал в качестве тренера по программе MC Excel в Центре непрерывного образования UNEC.
В настоящее время работает руководителем отдела обучения и образования и тренером по MC Excel в тренинговой компании HR Vision, тренером по MC Excel и тренером по Excel Expert в бизнес-школе Innab.
Является преподавателем 0,5 штата кафедры «Планирование и развитие карьеры» Азербайджанского государственного экономического университета.