Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) “İqtisadçı” futbol komandası universitetlərarası futzal yarışında II yerə sahib olub.
Azərbaycan Təhsil İşçiləri Azad Həmkarlar İttifaqı Respublika Komitəsi tərəfindən keçirilən futzal üzrə ali məktəblər arasında Respublika çempionatının final mərhələsində UNEC-in komandası Bakı Dövlət Universitetinin komandası ilə qarşılaşıb. Azərbaycan Dövlət Texniki Universitetinin idman zalında keçirilən oyunda UNEC komandası 2:1 hesabı ilə ikinci yerə sahib olub.

Футбольная команда “Игтисадчы” стала II
Футбольная команда Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) “Игтисадчы” на соревновании футзал между университетами стал призером  II места.
На финальном этапе чемпионата республики среди высших школ по футзалу, проведенном независимым республиканским комитетом профсоюза работников образования Азербайджана, команда  UNEC встретилась с командой Бакинского государственного университета. В игре, проведенном в Азербайджанском государственном техническом университете, команда UNEC со счетом 2:1 завоевала второе место.