“McKinsey & Company” Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbi ilə əməkdaşlıq edəcək
“McKinsey & Company”nin nümayəndələri UNEC-in Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbi (İSE) tələbələri ilə görüşüblər.
Görüş zamanı tələbələr “McKinsey & Company” şirkətinin karyera imkanları ilə tanış olublar. Şirkət nümayəndələri tələbələrin dünyagörüşünü, bilik və bacarıqlarını, eyni zamanda “McKinsey & Company”da çalışa bilmək potensilını müəyyən etmək məqsədilə rəsmi görüşdən sonra onlarla fikir mübadiləsi aparıblar.
Tələbələrlə görüşdən sonra “Mckinsey & Company” və Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin nümayəndələri arasında bir neçə istiqamət üzrə əməkdaşlıq imkanları müzakirə olunub.
Qeyd edək ki, McKinsey & Company şirkəti son 5 ildə yalnız ADA Universiteti ilə əməkdaşlıq istiqamətində müzakirələr ararıb və tələbələrlə görüşüb.

«McKinsey & Company» будет сотрудничать с Международной школой экономики
Представители компании «McKinsey & Company» встретились со студентами Международной школы экономики (İSE)  UNEC.
При встрече студенты ознакомились с карьерными возможностями компании «McKinsey & Company». Представители компании с целью выявления мировоззрения, знаний и способностей студентов, а также потенциала для работы в компании «McKinsey & Company» после официальной встречи провели с ними обмен мнениями.
После встречи между представителями компании «Mckinsey & Company» и Международной школы экономики обсуждались возможности сотрудничества в нескольких направлениях.
Следует отметить, что компания «McKinsey & Company» за последние 5 лет проводила обсуждения в направлении сотрудничества и встречи со студентами только университета АДА.