“McKinsey & Company” Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbi ilə əməkdaşlıq edəcək
“McKinsey & Company”nin nümayəndələri UNEC-in Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbi (İSE) tələbələri ilə görüşüblər.
Görüş zamanı tələbələr “McKinsey & Company” şirkətinin karyera imkanları ilə tanış olublar. Şirkət nümayəndələri tələbələrin dünyagörüşünü, bilik və bacarıqlarını, eyni zamanda “McKinsey & Company”da çalışa bilmək potensilını müəyyən etmək məqsədilə rəsmi görüşdən sonra onlarla fikir mübadiləsi aparıblar.
Tələbələrlə görüşdən sonra “Mckinsey & Company” və Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin nümayəndələri arasında bir neçə istiqamət üzrə əməkdaşlıq imkanları müzakirə olunub.
Qeyd edək ki, McKinsey & Company şirkəti son 5 ildə yalnız ADA Universiteti ilə əməkdaşlıq istiqamətində müzakirələr ararıb və tələbələrlə görüşüb.

«McKinsey & Company» will cooperate with the International School of Economics
Representatives of «McKinsey & Company» met with students of the International School of Economics (ISE) of UNEC.
During the meeting, the students got acquainted with the career opportunities of «McKinsey & Company». Representatives of the company exchanged views with the students after the official meeting to determine their outlook, knowledge and skills, as well as their potential to work at «McKinsey & Company».
After the meeting with the students, representatives of «McKinsey & Company» and the International School of Economics discussed opportunities for cooperation in several areas.
It should be noted that «McKinsey & Company» has only discussed cooperation with ADA University in the last 5 years and met with students.