“McKinsey&Company”nin nümayəndələri ISE tələbələri ilə görüşüblər
UNEC-in Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin (ISE) təşkilatçılığı ilə McKinsey & Company şirkətinin nümayəndələrinin tələbələrlə görüşü keçirilib.
Görüşdə iştirak edən şirkət əməkdaşları arasında ISE-nin məzunları – Mirələm Əkbərli, Samir Məmmədov və Əsəd Qaralov da olub. Təcrübəli məzunlar tələbələrlə McKinsey & Company-dəki iş və karyera imkanları və iş müsahibələrinə hazırlıq mövzularında təcrübələrini bölüşüblər.
Görüş zamanı tələbələr qonaqlara iş mühiti, karyera inkişafı, fərdi bacarıqların inkişaf etdirilməsi və konsaltinq sahəsindəki perspektivlər barədə suallar ünvanlayıblar. Şirkət nümayəndələri tələbələrin suallarını ətraflı cavablandıraraq onlara real iş mühitində qarşılaşa biləcəkləri fürsətlər barədə ətraflı məlumat veriblər.
Qeyd edək ki, Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbi McKinsey & Company ilə bir neçə ildir ki, uğurlu əməkdaşlıq çərçivəsində müxtəlif formatlı tədbirlər təşkil edir.

Представители «McKinsey & Company» встретились со студентами ISE
При организационной поддержке Международной школы экономики (ISE) UNEC состоялась встреча представителей McKinsey & Company со студентами.
Среди сотрудников компании, участвовавших во встрече, были выпускники ISE Миралам Акбарли, Самир Мамедов и Асад Гаралов. Опытные выпускники поделились со студентами своим опытом работы и карьерных возможностей в McKinsey & Company, а также подготовкой к собеседованиям при приеме на работу.
В ходе встречи студенты задавали гостям вопросы о рабочей среде, развитии карьеры, личных навыков и перспективах в сфере консалтинга. Представители компании подробно ответив на вопросы студентов, предоставили им подробную информацию о возможностях, с которыми они могут столкнуться в реальной рабочей среде.
Следует отметить, что Международная школа экономики уже несколько лет организует мероприятия различного формата в рамках успешного сотрудничества с McKinsey & Company.