müəl. Safranova Lidiya Andreyevna
2014-ci ildə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin “Texnologiya və dizayn” fakultəsinə qəbul olmuş, 2018-ci ildə bakalavr təhsil pilləsini bitirmişdir.
2018-2020-ci illərdə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin “Dizayn və texniki estetika” fakultəsinin maqistratura pilləsini fərqlənmə diplomu ilə başa vurmuşdur.
2020-2021 – “Sunny School” hazırlıq kursunda rəssamlıq, rus və ingilis dilləri üzrə müəllim kimi fəaliyyət göstərmişdir.
2021-ci ildən Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin UNEC Dizayn məktəbinin tam ştat müəllim vəzifəsində çalışır.

Lecturer Safranova Lidiya Andreyevna
In 2014, she entered the “Technology and Design” faculty of  Azerbaijan State University of Economics, in 2018 she graduated with a bachelor’s degree.
In 2018-2020, she graduated with honours with a master’s degree from the “Design and Technical Aesthetics” faculty of  Azerbaijan State University of Economics.
2020-2021 – She worked as a teacher of art, Russian and English in the training course “Sunny School”.
Since 2021, she has been working as a full-time teacher at the UNEC Design School of  Azerbaijan State University of Economics.