müəl. Safranova Lidiya Andreyevna
2014-ci ildə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin “Texnologiya və dizayn” fakultəsinə qəbul olmuş, 2018-ci ildə bakalavr təhsil pilləsini bitirmişdir.
2018-2020-ci illərdə Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin “Dizayn və texniki estetika” fakultəsinin maqistratura pilləsini fərqlənmə diplomu ilə başa vurmuşdur.
2020-2021 – “Sunny School” hazırlıq kursunda rəssamlıq, rus və ingilis dilləri üzrə müəllim kimi fəaliyyət göstərmişdir.
2021-ci ildən Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin UNEC Dizayn məktəbinin tam ştat müəllim vəzifəsində çalışır.

преп. Сафранова Лидия Андреевна
В 2014 году поступила на факультет «Технология и дизайн» Азербайджанского государственного экономического университета, в 2018 году получила степень бакалавра.
В 2018-2020 годах училась на ступени магистратуры факультета «Дизайн и техническая эстетика» Азербайджанского государственного экономического университета, который окончила с отличием.
2020-2021 – работала на курсах «Sunny School» в качестве преподавателя по рисованию, русскому и английскому языкам.
С 2021 года работает преподавателем Школы дизайн Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC).