UNEC rektoru: “Əminəm ki, UNEC tələbələri Azərbaycanı Fransada layiqincə təmsil edəcək”
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin rektoru, professor Ədalət Muradov Fransanın Leon şəhərində yerləşən Fransa və ABŞ-ın birgə təhsil müəssisəsi olan CEFAM-da (İnterational School of  Business and Management) təhsil alacaq tələbə və valideynləri ilə görüşüb. Tələbələr CEFAM-da Erasmus+ mübadilə proqramı çərçivəsində təqaüdlə bir semestrlik təhsil alacaqlar.
Rektor üç mərhələli müsabiqəni uğurla başa vuran beş UNEC tələbəsini təbrik edib, onlara təhsillərində uğurlar arzulayıb. Tələbələrə öz tövsiyələrini verən rektor, “Əminəm ki, UNEC tələbələri Azərbaycanı Fransada layiqincə təmsil edəcək”, deyə bildirib.
Ə.Muradov mübadilə proqramı ilə bağlı tədris məsələlərinin bir daha nəzərdən keçirilməsi, tədris planları üzrə fərqlərin araşdırılması və bu istiqamətdə işlərin operativ aparılması üzrə müvafiq tapşırıqlar verib. Görüşdə CEFAM-da təhsil alacaq tələbələr ilə UNEC arasında mütəmadi telekörpülərin təşkil edilməsi də təklif edilib.

UNEC Rector: “I am confident that UNEC students will represent Azerbaijan in France properly”
Rector of Azerbaijan State University of Economics (UNEC), Professor Adalat Muradov has met with the students to study at the International School of Business and Management of joint education institution of France and the USA CEFAM situated in Leon of France and their parents. Students will get scholarly training at CEFAM within the Erasmus+ Program within a term.
Rector congratulated 5 students who have successfully completed a three-stage competition and wished them success in their education. Saying “I am confident for UNEC students that they will represent Azerbaijan in France properly”, rector gave recommendations to the students.
A.Muradov gave his instructions on reviewing the training affairs once again, investigating the differences in curriculum and conducting the operational work in this direction. Students to study at CEFAM were offered to organize the regular video conferences with UNEC.