Paşa Holdinqin “Əlaçı” təqaüdünü qazanmış tələbə sayına görə UNEC liderdir
“PAŞA Holdinq” və “PAŞA Sığorta”nın həyata keçirdiyi “Əlaçı” 2024/2025 təqaüd proqramının nəticələri açıqlanıb.
Ölkənin müxtəlif ali təhsil müəssisələrinin tələbələrinin qatıldığı müsabiqədə qalib seçilən 110 tələbədən 45 nəfəri UNEC tələbəsi olub.
Tələbələrdən 29 nəfəri Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin (ISE), 12 nəfəri UNEC SABAH qruplarının, 2 nəfər Maliyyə və mühasibat fakültəsinin, 2 nəfər isə digər fakültələrin tələbələridir.
Təqaüd qazanmış tələbələr “Əlaçı” təqaüd proqramı çərçivəsində bir il müddətində aylıq təqaüdlə təmin ediləcəklər. Təqaüddən əlavə, tələbələr üçün şəxsi və karyera inkişafı üzrə təlim proqramları, dərsdənkənar fəaliyyətlər, karyera məsləhətləri və mentorluq, eləcə də şəbəkələşmə fəaliyyətləri nəzərdə tutulub.

UNEC является лидером по количеству студентов, получивших «Стипендию отличника» Pasha Holding
Обнародованы результаты стипендиальной программы «Отличник» 2024/2025, реализуемой со стороны «PAŞA Holdinq» и «PAŞA Sığorta».
Из 110 студентов, признанных победителями конкурса, в котором приняли участие студенты различных высших учебных заведений страны, 45 были студентами UNEC.
Среди победивших 29 человек студенты Международной школы экономики (ISE), 12 человек групп САБАХ UNEC, 2 студента факультета Финансов и бухгалтерии, а 2 человека студенты других факультетов.
Студенты, завоевавшие «Стипендию отличника» в рамках стипендиальной программы, в течение года будут обеспечены месячной стипендией. Кроме стипендии, для студентов предусмотрены учебные программы для личностного и карьерного развития, деятельность вне урока, советы по карьере и менторству, а также сетевая деятельность.